Coronavirus: تهمت نمی خواهد حکومت را به پذیرش حکومت خود هتل

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: “من نمی دانم” وقتی پرسید که آیا او را قبول دولت کمک مالی برای هر یک از خانواده کسب و کار متاثر از شیوع کروناویروس.

خواسته در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در این بیماری همه گیر بعد از ظهر روز شنبه گفت: “من نمی دانم. من فقط نمی دانم چه کمک دولت خواهد بود برای آنچه که من باید. من هتل ها.

“همه می دانستم که من تا به حال هتل ها زمانی که من انتخاب کردم. آنها می دانستند که من یک فرد موفق که من انتخاب کردم پس این یکی از آن چیزهایی است.”

او صحبت شد در مدت کوتاهی پس از نیویورک تایمز گزارش داد که آقای ترامپ خانواده کسب و کار بسته شده بود Mar-a-لاگو او رفت و آمد مکرر در فلوریدا کاهش کارکنان در هتل ها در نیویورک و واشنگتن بسته های گلف در لس آنجلس و میامی و متوقف جدید رزرو هتل در لاس وگاس.

وی افزود: “تا آنجا که به هتل ها و همه چیز نگران است من را مجبور به انجام آنچه هر کس دیگری در حال انجام است. من احتمالا تصمیم به بستن همه چیز … شما نمی خواهید مردم با هم و هتل و همه چیز را با هم دریافت کنید.

“بنابراین من بسیاری از آنها – هتل ها و باشگاه ها و چیزهایی مانند آن که در آن مردم با هم.”

شده است وجود دارد پایدار اختلاف به حدی است که آقای ترامپ ممکن است بهره مندی از ریاست جمهوری خود را از طریق کسب و کار.

کارولین Maloney دموکراتیک رئیس مجلس نظارت و کمیته اصلاحات گفت: آقای ترامپ بود “آشکارا غنی سازی خود را با تشویق نهادهای دولتی به صرف پول خود را در کسب و کار و سازمان های خارجی به نظر می رسد مکرر کسب و کار خود را به کاری به نفع با این دولت”.

سال گذشته او اعلام کرد که میزبان G7 نشست رهبران جهان در دورال گلف رفت و آمد مکرر اما بعد از حمایت کردن در میان داد و بیداد, این جابجایی به کمپ دیوید عقب نشینی ریاست جمهوری اگر چه پس از آن لغو میان coronavirus بیماری همه گیر.

همچنین وجود داشته است ادعا می کند که بازدیدکننده داشته است مکرر خود به خود خواص ویژه Mar-a-لاگو هستند هزینه مالیات دهندگان به دلیل secret service عوامل متهم به اقامت وجود دارد در حالی که حفاظت از او.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>