Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای ویروس می گوید: کاخ سفید

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای این کروناویروس جدید, با توجه به رئیس جمهور شخصی پزشک.

تنها چند ساعت پس از گفت او تا به حال تست شده برای این بیماری زیر شب و گیج کننده برخی از ناظران با گفتن این نتایج ممکن است شناخته شده برای برخی از روزها در کاخ سفید اعلام کرد که 73 سال از رئیس جمهور تا به حال آزمایش منفی است.

“شب گذشته پس از یک در عمق بحث و گفتگو با رئیس جمهور در مورد COVID-19 تست او انتخاب برای ادامه گفت:” بیانیه ای Dr شان کانلی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, دکتر, منتشر شده توسط کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام.

“یک هفته پس از خوردن شام با هیئت برزیل در Mar-a-لاگو رئیس جمهور باقی می ماند علامت رایگان. من شده اند در تماس روزانه با CDC و کاخ سفید coronoavirus نیروی کار و ما در حال تشویق اجرای همه خود را بهترین شیوه برای قرار گرفتن در معرض کاهش و انتقال کاهش.”

وجود داشته است خواستار Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به آزمایش و روزنامه نگار حتی پرسید اگر رئیس جمهور بود که “خودخواه” با انجام این کار پس از آن ظهور او شده است در تماس نزدیک با چندین بازدید کنندگان به کاخ سفید بود که پس از آن آزمایش مثبت است.

در میان آنها بود دستیار رئیس جمهور برزیل.

در صبح روز شنبه یک روز پس از گفت و او را “به احتمال زیاد” آزمایش روزنامه نگاران ساخته شده بودند به دنبال یک پروتکل جدید و درجه حرارت خود را چک ممکن است نشانه ای از عفونت است. حداقل یک روزنامه نگار تبدیل شده بود دور.

زمانی که او صحبت می کرد به خبرنگاران گفت آقای ترامپ گفت که او تا به حال درجه حرارت خود را چک قبل از ورود به اتاق. او همچنین گفت که او تا به حال تست شده برای COVID-19 و که او در انتظار نتایج.

“من تا به حال من متوسط گرفته شده که به اتاق” او گفت:. “من هم در زمان آزمون شب گذشته. و من تصمیم گرفتم که من باید بر اساس کنفرانس مطبوعاتی شب گذشته است.”

از حرارت او افزود: “این کاملا طبیعی است. اگر نبود من نمی خواهد در اینجا بوده است.”

پرسید: چه زمانی نتایج را به بازگشت آقای ترامپ گفت: “یک روز دو روز. آنها آن را به آزمایشگاه ارسال.”

رئیس جمهور تا به حال چندین مستقیم و غیر مستقیم تماس با افرادی که پس از آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله سه نفر او صرف زمان با هفته گذشته در Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا.

برزیل سفارت در واشنگتن گفت: اواخر روز جمعه که این کشور کاردار, نستور Forster آزمایش مثبت پس از نشستن در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن میز شام.

رادیو فردا مهمان انتقاد شدید تهمت رسمی برای dodging coronavirus تست سوال

بنابراین یک مشاور برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که در زمان یک عکس با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و با حضور در یک مهمانی با او و فرد دیگری که با حضور یک کمپین جمع آوری کمک با رئیس جمهور که روز شنبه با توجه به دو حزب جمهوری خواه به مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به منظور بحث در مورد خصوصی سلامت مهم است.

آقای ترامپ, پس از روز از اصرار او بود که برگزاری نمایشگاه علائم ویروس کوتاه آمد و پس از فشرده شدن توسط خبرنگاران در مورد مقاومت خود را به تست در هنگام متعدد سیاستمداران و تعداد بی شماری از شهروندان در سراسر کشور که همان درجه از قرار گرفتن در معرض نه تنها سعی کنید تست شده اما همچنین انتخاب به سعی کنید برای جلوگیری از به طور بالقوه آلوده کردن دیگران است.

رئیس جمهور با توجه به دو نفر نزدیک به کاخ سفید شده بود و تمایلی به گرفتن تست از ترس این امر پروژه ضعف و یا نگرانی. Mr تهمت می خواستم به نظر می رسد در کنترل کامل در طول بحران و ابراز نگرانی می کند که مصرف شخصی مراحل می تواند به تضعیف است که ظاهر است.

روز شنبه, آقای ترامپ خواست آمریکایی ها به نظر نمی رفت و آمد در داخل کشور در طول بحران. در همین حال بریتانیا و ایرلند اضافه شد t ممنوعیت سفر لیست هدف قرار دادن اروپا است.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de