Coronavirus: تهمت نشانه های خاموش اضطراری لایحه ارائه رایگان تست پرداخت مرخصی استعلاجی و مزایای دیگر

سنا اکثریت تصویب یک دوم اورژانس coronavirus بسته کمک در چهار شنبه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس به سرعت به امضای پرداخت آن مرخصی استعلاجی و سایر مقررات مربوط به قانون است.

این اندازه گیری است و انتظار می رود به دنبال داشته باشد به زودی توسط یک بسته محرک اقتصادی که اعضای هر دو حزب و مقامات کاخ سفید هنوز در حال مذاکره با کف رای شاید به عنوان به زودی به عنوان این هفته است. اندازه گیری دوم گذشت فوقانی اتاق به راحتی 90-8.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بود خواست از او خواه و همکاران و بسیاری از آنها از مسائل با خانه-تصویب لایحه به حرکت در “پیچ و تاب سرعت” به آن منتقل می کند حتی اگر آنها تا به حال به “تهوع” و رای به نفع. پس از یک تأخیر کوتاه به سناتور رند پل آقای مک کانل ‘ همکار کنتاکی از حزب جمهوری خواه رای در اصلاحیه بود که تقریبا به اتفاق آرا ر مجلسی در نهایت ارسال آن به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن میز.

آمریکا در ابتدا تحت فشار قرار دادند برای 12 هفته مرخصی با حقوق برای کارگران با coronavirus علائم اشکال یا کسانی که در حال مراقبت از دیگران که بیمار هستند. مقامات کاخ سفید و قانونگذاران جمهوری خواه اما blanched با گروه های کسب و کار صدایی هشدار دهنده. نسخه نهایی کمک های مالی کارگران از جمله 12 روز مرخصی با حقوق; کارشناسان بهداشت می گویند بیشتر در سن کار بزرگسالان را بهبود می یابند از این ویروس در عرض دو هفته.

توجه در حال حاضر تبدیل به یک محرک اقتصادی لایحه هنوز در حال مذاکره در واشنگتن است. که اندازه گیری می تواند اقتصادی دستیار چک به همه و یا بسیاری از آمریکایی ها کاملا 2000 دلار یا بیشتر مقامات می گویند. همچنین انتظار می رود به ارائه کمک به شرکت های هواپیمایی و تزریق مقدار مورد نیاز پول نقد به اقتصاد ایالات متحده.

کارشناسان هشدار از میلیون ها شغل از دست داده در تابستان و به احتمال زیاد انتخابات سال رکود اقتصادی است که می تواند upend آقای مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد برای دور دوم.

بازارهای سهام ایالات متحده بسته به شدت پایین دوباره در روز چهارشنبه با میانگین صنعتی داو جونز همه اما پاک کردن تمام دستاوردهای آن نوشته شده بود زیر 45 جمهور. برای آقای ترامپ گفت: او متمرکز شده است nixing شیوع گفت: اقتصاد خواهد آمد خروش دوباره اگر او و تیم خود را انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>