Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هواکش برگزار می شود برای ‘افزایش’ در عفونت

دولت فدرال “برگزاری” 10,000 هواکش دلیل آن پیش بینی تنفس ماشین آلات مورد نیاز خواهد بود برای یک رود “خروش” در coronavirus موارد در سراسر کشور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه شب.

“من می خواهم همه آمریکایی ها را آماده برای روز سخت پیش رو ، ما در حال رفتن به رفتن را از طریق یک رابطه جنسی خشن دو هفته” جدی رئیس جمهور گفت:. “این است که رفتن به بسیار دردناک دو هفته.”

دولت او گفت: موارد می تواند افزایش یابد در حال حاضر و عید پاک یکشنبه (12 آوریل) اضافه شدن او را تایید کرده است حمل و نقل از هواکش به میشیگان و نیویورک و لوئیزیانا.

او گفت: آمریکایی ها باید برای پاسخ دادن به آینده وضعیت با “ironclad حل و فصل” پیش بینی “نور” در پایان یک ضرب المثلی تونل زیر آینده افزایش.

اما آقای تهمت بود مشخصه متزلزل در طول چند دقیقه باز از روزانه خود را coronavirus کنفرانس مطبوعاتی. او در مورد یک بیمارستان در کوئینز نیویورک است که در نزدیکی خانه دوران کودکی خود را خود را صدای نحو نامشخصی شکستن به عنوان او در مورد “فریزر” از پشت مورد استفاده برای متوفی.

یکی از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ مدیران دبورا Birx نمایش داده شده مجموعه ای از شوم اسلاید نشان داد که آنچه که او شرح می دهد: یک افزایش تند در موارد حدود اواسط ماه مه و سپس کاهش شدت توسط 1 مارس و حتی بیشتر از 1 ژوئن.

Anthony Fauci, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا بیماری های عفونی, رسمی, پیش بینی تعدادی از موارد که در حال حاضر شده است نوردی است که انتظار می رود برای انجام این کار بیشتر از آن در هفته آینده. وی آمریکایی ها به “قرار دادن پای خود را بر روی شتاب دهنده” به معنی پیروی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای چیزهایی مانند “اجتماعی فاصله” و دقیق دست شستن.

آقای Fauci و معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: نشانه هایی وجود دارد که کسانی که CDC اقدامات در حال دنبال و در حال کار در مکان هایی که سخت ترین ضربه مانند شهر نیویورک است.

شده اند وجود دارد 1.1 m افراد مورد آزمایش در داخل ایالات متحده آقای پنس گفت: با توجه به رئیس جمهور را تایید کرده است 29 فدرال فاجعه آشکار برای دولت و سرزمین.

Ms Birx مکرر آقای Fauci هشدار که 100000 تا 200000 نفر در امریکا می تواند مرگ ناشی از این ویروس به دلیل نرخ گسترش است و انتظار می رود آهسته آهسته تر از نرخ افزایش عفونت.

پرسید: اگر آمریکایی ها باید خود را آماده برای که بسیاری از مرگ و میر آقای Fauci گفت: “ما نیاز به آماده سازی خودمان برای آن است. … آن دشوار خواهد بود.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>