Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بیمارستان پرداخت خواهد شد برای درمان بیماران ایجاد

در تلاش برای آن را آسان تر برای بیمه آمریکایی ها به دنبال درمان برای coronavirus بیمارستان که درمان کشف قربانیان این بیماری خواهد بود بازپرداخت توسط دولت فدرال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد.

“امروز من خیلی می تواند با افتخار اعلام کند که بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی درمان بیمه coronavirus بیماران خواهد پرداخت توسط دولت فدرال” رئیس جمهور گفت: در طول روزانه خود را Covid-19 جلسه. “این باید کاهش هر گونه نگرانی بیمه آمریکایی ها ممکن است در مورد به دنبال coronavirus درمان است.”

وی به عنوان رئیس جمهور و مقامات ارشد تهمت مقامات دولت شده اند فلفلی با سوال در مورد اینکه چرا آنها نمی بازگشایی قانون مراقبت مقرون به صرفه بیمه سلامت مبادلات اجازه می دهد تا ایجاد مردم برای به دست آوردن پوشش قبل از احتمالا قرارداد Covid-19. این طرح روز جمعه اعلام کرد که اجازه می دهد کسانی که مردم را به مراقبت از این ویروس به طور خاص حداقل بر روی کاغذ ، بیمارستان که درمان ایجاد خواهد پس از آن بازپرداخت شود در مدیکر نرخ دولتی نمی explainingn که پرداخت هر گونه تفاوت بین این نرخ و هزینه های مراقبت برای ایجاد ویروس قربانی.

آقای ترامپ دوباره سعی کردم به سرزنش دولت اوباما برای عدم پزشکی تجهیزات و لوازم و گفت: “قفسه ها خالی بودند.”

اما مقامات ارشد که مشغول به کار در دولت اوباما گفته اند که آنها به سمت چپ دولت فدرال آماده تیراندازی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بی اعتنا نگرش نسبت به این ویروس در اواخر زمستان و اوایل بهار محکوم امریکا به عمده شیوع.

در روز پنج شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت خواهد شد “پیدا کردن یک راه” به پرداخت هزینه برای coronavirus درمان بیمه مردم است. او گفت: اعلام خواهد آمد در 3 مارس.

موسسه سیاست اقتصادی به خواست کاخ سفید به گسترش باز ثبت نام دوره 38 آمده است که دسترسی به قانون مراقبت مقرون به صرفه بیمه مبادلات.

از مدعیان بیکاری در ماه مارس تحلیلگران تخمین می زنند حدود 3.5 میلیون نفر از مردم خود را از دست کارفرما مبتنی بر بیمه درمانی در وسط ملی بهداشت و درمان اضطراری با توجه به موسسه.

تقریبا نیمی از نیروی کار ایالات متحده آمریکا می شود بیمه خود را از طریق کارفرمای خود و یا از طریق حمایت کارفرما طرح در دسترس است به کسی که در خانواده خود را. بدون کسانی که شغل آنها همچنین می تواند از دست دادن سلامت خود را بیمه. موسسه اشاره می کند که در آن محاسبات “ممکن است درک از دست دادن پوشش بیمه سلامت زیرا آنها نه به حساب اعضای خانواده که دیگر تحت پوشش به دلیل policyholder اخراج. و دلیل اخراج در نتیجه [بیمه بیکاری] ادعا می کند ما را دست کم قدر واقعی زیان کار است.”

ضمن Mr تهمت خواسته شده بود در مورد نظر Jared کوشنر او پسر در قانون و کاخ سفید مشاور سیاست.

“شما می دانید آنچه که ‘ما’ به معنی? ایالات متحده آمریکا,” او گفت:. “و سپس ما را که ‘ما’ و ما توزیع آن به آمریکا.”

Mr michael janda گفت: این در دوشنبه شب coronavirus کنفرانس مطبوعاتی: “مفهوم فدرال ذخایر آن را قرار است به ذخایر ما” آقای کوشنر گفت: در جلسه. “این قرار بود به آمریکا که ذخایر آنها و سپس استفاده کنید.”

رئیس جمهور berated یک زن خبرنگار برای پرسیدن در مورد آقای کوشنر نظر تماس او را “زننده” و او گفتن “شما باید از خودتان شرمنده.”

ضمن رئیس جمهور تایید کرد که خود را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه همه آمریکایی ها پوشیدن لباس “ماسک های پارچه ای” زمانی که آنها سرمایه گذاری به.

“من فقط نمی خواهید به پوشیدن یکی خودم” آقای ترامپ گفت, گفت: آن را نمی خواهد به نظر می رسد کاملا اتصالات در حالی که او “نشسته در دفتر بیضی شکل پشت که مصمم میز” را به عنوان او در دیدار با رهبران خارجی و دیگر بزرگان. (او آشنا نیست یک در یک با رهبر دیگری در هفته که او نمی گویند شب جمعه.)

اما او گفت: “اگر مردم می خواهند به” ماسک “که خوب است.”

الکس وودوارد کمک به این گزارش.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im