Coronavirus: تهمت به او می گوید خواسته های چین خواهد به ما گفته اند قبلا ” با وجود ادعای او نادیده گرفته هشدارهای

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر تناقض خود ادعا می کند در مورد چین به عدم شفافیت اطراف Covid-19 گفت: او خواست از کشور “گفته بود ما قبلا” قبل از دفاع از اظهارات او به ستایش آن پاسخ به همه گیر.

رئیس جمهور با انتقاد چین برای آنچه که او به عنوان یک عدم شفافیت بیش از آن شیوع کروناویروس گفتن خبرنگاران در یک نشست خبری در روز شنبه بعد از ظهر “من فقط آرزو می کنم که آنها می تواند گفته ام ما قبلا” در مورد این ویروس این است که اعتقاد بر این است که منشأ در یک حیوان زندگی می کنند بازار در ووهان چین.

“همه مردم — استعداد است که ما — دوست داشتم به حال سه یا چهار ماه بیشتر از زمان” آقای ترامپ گفت: در کاخ سفید است. “آنها نداشته است. آنها به عنوان خوانده شده در مورد آن در روزنامه ها مانند هر کس دیگری.”

وی افزود: “چین بود و بسیار مرموز است. بسیار مرموز است. و این مایه تاسف است.”

اما رئيس جمهور در تن بود بسیار متفاوت در اواخر ماه ژانویه به عنوان یک خبرنگار در اتاق اشاره کرد که پرسیده شد که چرا او توییتی در 24 ژانویه: “چین شده است کار بسیار سخت حاوی ویروس است. ما تا حد زیادی قدردانی خود را از شفافیت. این همه کار خوب است.”


آقای ترامپ گفت: او نوشته شده است که tweet — چهار روز پس از ما خود را تایید اولین مورد از این رمان ویروس — “از آنجا که این درست است” و افزود: “آنها شفاف است.”

“من احترام زیادی برای این کشور” وی افزود: “اما من آرزو می کنم آنها … خواهد به ما گفته اند قبل از آن.”

از رئیس جمهور گرفته است هدف در چین در هفته های اخیر بیش از همه گیر جهانی خواستار Covid-19 “چینی ویروس” با وجود این واژه بحث برانگیز معانی.

در حالی که او همچنان ادامه دارد و این حملات در میان موجی از ما و بین المللی مورد آقای ترامپ نیز اعتبار چین برای داشتن “بسیار سخت کار می کرد” به آن شیوع بیماری تحت کنترل است.

“چین یک ذینفع در اینجا,” او گفت:. “چین دهکدهای از دست هزاران و هزاران نفر از مردم. چین رفته از طریق جهنم بیش از این است.”

گزارش نشان داد که سازمانهای اطلاعاتی آمریکا از مقامات آگاه بودند و شده بود هشدار در مورد یک پتانسیل همه گیر می دوزند از ژانویه و فوریه به عنوان زندگی در واشنگتن و در سراسر کشور باقی مانده عملا تحت تاثیر ویروس.

آن را تا 13 مارس زمانی که آقای ترامپ اعلام اضطراری ملی را برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus در سراسر کشور. متحده در سراسر ایالات متحده باید در ضمن مجبور کافه ها و رستوران ها به شاتر و ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها دستور داد تا در خانه بمانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>