Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهد قرنطینه بیش از 12 مارس به دلیل آن می تواند ‘از بین ببرد’ کشور

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر کردن بر تعهد خود برای پایان دادن به یک ملی خاموش شدن بیش از coronavirus با این استدلال که روز سه شنبه برای طولانی مدت اقتصادی می گذشت “از بین بردن” ایالات متحده به عنوان او قول داد برای باز کردن این کشور با عید پاک.

“ما از دست دادن هزاران و هزاران نفر در سال به آنفولانزا ما را در این کشور خاموش” آقای ترامپ گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال از کاخ سفید است. “ما از دست دادن هزاران نفر از مردم از یک سال به آنفولانزا. ما باید برای بازگشت به کار. … سریعتر ما به عقب برویم بهتر است.”

کاخ سفید-تاسیس 15 روز تعطیلی پایان دوره در روز دوشنبه و آقای Tru

“من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” او گفت: از 12 مارس.

رئیس جمهور در زمان به نظر می رسد به رد هر گونه مشاوره به او به ارمغان آورد در هفته های اخیر با بهداشت عمومی تیم.

“آنها در آمد و به آنها گفت: “آقا ما قصد داریم به کشور’,” او گفت:. “من گفت:” شما جدی در مورد این ؟ ما در حال رفتن به این کشور که به طور کامل به کار و … شما به من گفتن که ما در حال رفتن به مجبور به بستن آن؟”

“شما در حال رفتن به از دست دادن بیشتر مردم با قرار دادن این کشور وارد رکود اقتصادی” آقای ترامپ گفت: پیش بینی “خودکشی توسط هزاران” اگر مردم مجبور به بیشتر ماندن در خانه برای ماه می باشد.

او این ادعا برای دومین روز متوالی – نه وقت با استناد به حمایت از داده ها مانند یک دولت و یا مطالعه علمی است.

همچنین دوشنبه شب رئیس جمهور مخالفت اکثر آمریکایی ها می تواند بازگشت به کار در حالی که همچنین “تمرین قضاوت خوب” به معنی او است بانکی که مردم را به طور خودکار به ادامه عمل “اجتماعی فاصله” و شدید دست شستن.

اما روشن نیست که محلی و مقامات دولت حتی می تواند محدود به یک سفارش برای باز کردن کسب و کار.

آقای ترامپ گفت: به همان اندازه در دوشنبه شب گفت: کسانی که مقامات را مجبور قابل توجهی می گویند در چگونه آنها رسیدگی به وضعیت در مناطق خود.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im