Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تماس با جو بایدن بود ‘فوق العاده’ اما می دهد هیچ نشانه ای از توافق

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به صحبت کرد جو بایدن خود را به احتمال زیاد انتخابات دشمن در مورد فدرال coronavirus پاسخ او به عنوان تبلیغ یک قرارداد جدید با بخش خصوصی شرکت را رقم 55.5 متر محافظ ماسک صورت یک ماه در یک روز زمانی که بازارهای سهام ایالات متحده بازگشت از یک ویروس باعث رها کردن.

در یکی دیگر از نشست خبری که نوسان از ویروس-موضوع مرتبط به موضوع به رئیس جمهور پیشنهاد او ممکن است به کمک یک ناو هواپیمابر فرمانده ای که اخراج شد برای نگرانی در مورد Covid-19 پخش از طریق خدمه اش و مقابله به مثل در برابر کشورهایی که حاضر به کشتی درمان داروها به ایالات متحده است.

به دولت هشدار داده اند چند هفته آینده همه آوریل خواهد بود “اوج” در بسیاری از سخت ضربه شهرستانها رئیس جمهور پیش بینی بدترین ویروس و مرگ و میر خواهد آمد در آنچه که او پیش بینی خواهد بود “خشن بیشتر از یک هفته است.” رئیس جمهور بار دیگر گفت که او می بیند “نور در انتهای تونل” حتی به عنوان بهداشت عمومی تیم هشدار از صدها نفر از هزاران نفر از موارد و مرگ و میر.

اما در یکی دیگر از — و در عین حال کمی کنتراست رئیس جمهور بالای بیماری های عفونی مشاور, Anthony Fauci به خبرنگاران گفت: “ما ممکن است همیشه به طور کامل به عقب” اجتماعی و سلامت هنجارهای از پیش Covid عصر. آقای ترامپ اما گفت که او می خواهد این کشور به “برای کسب و کار باز” مانند آن را قبل از وقوع به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به دلیل آن نیست “ساخته شده” برای خاموش کردن.

رئیس جمهور خود را به نام 15 دقیقه مکالمه “گرم” و “فوق العاده” گفت: به احتمال زیاد در آینده دشمنان “صحبت در مورد خیلی از این” معنی Covid-19 شیوع.

“او به من داد تا به نقطه نظر خود من قابل درک است که” آقای ترامپ گفت: در طول شبانه ویروس کنفرانس مطبوعاتی. “و آن را واقعا خوب بود. واقعا خوب است. من قدردانی خود را خواستار است.” اما او نمی دهد هیچ نشانه ای که او و جایگزینی ممکن است توافق فقط آنچه را که دولت فدرال باید در مورد این بیماری همه گیر شیوع.

آقای بایدن آگهی های آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اکثر نظر سنجی های ملی در مورد یک یک در یک انتخابات عمومی مسابقه اما این دو بسیار نزدیک به شش یا هفت نوسان متحده است که باید تصمیم بگیرد در این مسابقه است.

در یک روز سهام ایالات متحده بهبود بازارهای سهام با سود آقای ترامپ اعلام کرد تا پایان دولت خود را مبارزه با 3M.

او گفت که شرکت موافقت کرده است به رقم 55.5 متر محافظ ماسک صورت هر ماه برای “خط مقدم” پزشکی کارگران است. “پس 3M حماسه به پایان می رسد بسیار با خوشحالی گفت:” پس از نخوری شرکت و مدیران اجرایی آن برای هفته ها.

آقای ترامپ نیز به صدا در لحن غم انگیز در مورد نخست وزیر بوریس جانسون, که در روز دوشنبه منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه در لندن یک بیمارستان و پس از بستری وجود دارد بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus.

آقای ترامپ گفت: “آمریکایی ها در حال دعا برای بوریس جانسون” و خواست نابغه ” شرکت های دارویی به ‘تماس با لندن است.”

در حالی که وی خود را “دوست” آقای جانسون به عنوان “قوی” و مصمم” و کسی که “نمی دهد تا آقای ترامپ نیز به این شوم ارزیابی: “هنگامی که شما به ارمغان آورد به مراقبت های ویژه است که می شود بسیار جدی است.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im