Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن ردیف عقب در تعهد به ما “بازگشت به کار” توسط عید پاک

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پا را کمی از تعهد خود برای به دست آوردن کل کشور “بازگشت به کار” عید پاک گفت: در روز جمعه او ممکن است “آیا بخش” در یک زمان به جای.

رئیس جمهور در روز سه شنبه مطرح خشم دموکرات ها و برخی از کارشناسان بهداشت عمومی با اعلام در طول یک فاکس نیوز پخش از کاخ سفید باغ گل رز است که او می خواهد این کشور “برای کسب و کار باز” 12 مارس. او شروع به پرچین شنبه شب در طول روزانه خود را coronavirus نشست خبری شناور ایده افتتاح متحده و یا کل مناطق برای اولین بار است که به عنوان سخت نیست آمار به عنوان مکان هایی مانند شهر نیویورک و واشنگتن است.

او نگه داشته که راه رفتن به عقب رفتن در شب چهارشنبه.

“بنابراین ما در حال رفتن به صحبت کردن می شود و این می تواند کار را انجام میدهیم تا بخش های از کشور ما,” او گفت. “وجود دارد بخش های بزرگ از کشور ما هستند که شما می دانید کمی متاثر از آنچه در حال وقوع است.”

وی افزود: “پس از آن وجود دارد بخش های دیگر که بسیار به شدت تحت تاثیر قرار بنابراین تفاوت بزرگ وجود دارد. من می خواهم بگویم با عید پاک ما باید یک توصیه و شاید قبل از عید پاک است.”

اما همانطور که اغلب اتفاق می افتد, او ممکن است جدول زمانی برای تصمیم گیری در دادن غیر الزام آور جهت است که “بخش” بود “برای کسب و کار باز” یک بار دیگر ناسازگار بود. او و رهبران ملی و ایالتی و محلی در سطح همه نمایش داده عدم شفافیت و ثبات پس از وقوع آغاز شد.

“در پایان روز 15 من فکر می کنم ما باید برخی از نوع یک, توصیه,” او گفت: با اشاره به روز دوشنبه آخرین روز از کاخ سفید-دوره مجموعه ای از خاموش کردن این کشور و اقتصاد سعی کنید متوقف کردن گسترش ویروس بسیار مسری.

هنوز هم با وجود توقف آقای ترامپ روشن ساخته شده است قبل از اینکه به طور ناگهانی ترک James S بردی اتاق جلسه است که او قصد گرفتن بخش زیادی از این کشور به حالت عادی خیلی زودتر از حتی قانونگذاران جمهوری خواه نشان می دهد.

“کشور ما می خواهد به بازگشت به کار” او گفت:. “کشور ما ساخته شده بود برای بازگشت به کار. ما لازم نیست که یک کشور که در آن آنها می گویند, ” هی, اجازه دهید آن را برای دو سال. ما نمی تواند انجام دهد. این نه کشور ما.”

اما در کاپیتول هیل پیش از آن در روز یک تهمت متحد قضایی مجلس سنا و رییس کمیته لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی گفت که او انتظار موجود “مهاجم مهار اقدامات” را در محل باقی می ماند برای برخی از زمان.

انعکاس برخی از مفسران محافظه کار و مالی آمار و ارقام رئیس جمهور هشدار داد “دیگر ما ماندن سخت تر از آن است را به این باور نکردنی ما با داشتن موفق ترین سال است که ما تا به حال در تاریخ کشور ما [اقتصادی].” (اقتصاددانان می گویند که در حالی که ما موتور اقتصادی است purred خود آن را انجام داده است به طوری بلندتر تحت قبلی ستاد اجرایی است.)

و به عنوان رئیس جمهور نگهداری رانندگی نسبت به باز کردن نقاط کشور خود را بالای بیماری های عفونی, رسمی, Anthony Fauci, هشدار داده است که آمریکایی ها باید “آماده برای یکی دیگر از چرخه”.

آقای ترامپ فلش خود را مبارز جانبی در طول روزانه ویروس نشست خبری گفت: “برخی از مردم وجود دارد در حرفه خود که نوشتن خبر جعلی” به یک خبرنگار. او را متهم و برخی در رسانه ها از ریشه به صورت یک رکود اقتصادی پس از آن خواهد آسیب های سیاسی و اجتماعی.

او همچنین با تکرار ادعای خود را که او تا به حال نه تعطیل مسافران از چین که در آن رمان virus رفت و عمومی “هزاران نفر” بیشتر آمریکایی ها را در حال حاضر مرده است. مرگ و میر که در آن او به نظر می رسد تا حد زیادی متمرکز کاکل 900 در ایالات متحده در روز چهارشنبه.

رئیس جمهور با صرف چند دقیقه باز از جلسه یک بار دیگر به ظاهر وسواس در مورد اندازه.

او تمجید $2.2 trn اندازه از این لایحه گفت: کنگره هرگز گرفته شده و تایید شده از یک قطعه واحد از قوانین است که مقدار دلار.

او گفت کره جنوبی با همتای به نام به مشتری جلب کردن دولت فدرال تلاش های تست – حتی اگر دموکرات ها باید ناودان آن را به عنوان بیش از حد آهسته و بی اثر است.

رئیس جمهور صرف مقدار این هفته با تمرکز بر این ویروس مرگ و میر در ایالات متحده که روز چهارشنبه کاکل 900. پرسید که چگونه بسیاری از مرگ او فکر می کند قابل قبول است او curtly پاسخ داد: “صفر است.”

Mr تهمت های مکرر خود را شنبه شب ایده باز کردن برخی از بخش های ایالات متحده در حالی که سخت ترین ضربه شهرستانها و مناطق تحت برخی از محدودیت. و او به نام مفهوم تست هر کس در داخل آمریکا و “مسخره”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>