Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس و در حال حاضر می گوید: عید پاک خواهد شد بالاترین سنبله ما با مرگ و میر انداختن نیست تا ماه ژوئن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که مقامات ایالات متحده انتظار می رود تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده به “سنبله” در اطراف یکشنبه عید پاک یک برگشت از بحث خود را از باز کردن خیلی از کشور توسط 12 مارس.

رئیس جمهور طی یک تماس صبح-در مصاحبه با فاکس نیوز در ادامه تمرکز خود را بر آمریکا مرگ و میر و گفت این: “با یک دست کمی از ماه ژوئن شاید ژوئن 1m ما فکر می کنیم … مرگ خواهد بود … پایین آورده به تعداد بسیار کم.”

با وجود تجدید نظر خود را در جدول زمانی برای این ویروس گسترش نشست در خاک آمریکا, آقای ترامپ ادعا کرد که این کشور “نزدیک شدن” به “برد” آنچه که او دوباره به نام “جنگ” در برابر COVID-19 شیوع بیماری.

که خود را به عنوان بالا به بیماری های عفونی, متخصص, Anthony Fauci, بود, بازگشت, تلویزیون, گفت, وجود دارد می تواند تا 100 ، 000 مرگ و میر ناشی از این ویروس در داخل ایالات متحده است.

“ما بسیار کم اخلاق رای” آقای ترامپ گفت. “و دلایل برای آن وجود دارد.”

او معتقد بود که دولت او گرفته نشده و مراحل خاصی مانند ممنوعیت مسافران از چین 2.2 m آمریکایی توانست درگذشت. ما مرگ و میر در حال حاضر بیش از 2000.)

یک روز پس از سخنران نانسی پلوسی به نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ اولیه به هشدارهای ویروس بود به رهبری ایالات متحده “مرگبار” رئیس جمهور به نام حزب دموکرات کالیفرنیا یک “بیمار توله سگ.”

“او بسیاری از مشکلات, به نظر من,” او گفت: بدون ارائه جزئیات از کسانی که به اتهام مسائل. “چیزی اشتباه است با زن.”

رئیس جمهور سپس ناودان سان فرانسیسکو که در آن خانم پلوسی زندگی آن را “زاغه” و گفت: دولت فدرال ممکن است کنترل این منطقه برای رسیدگی به آن اتهام مشکلات.

رئیس جمهور به نظر می رسد کامل در حالت مبارزات انتخاباتی به عنوان او نمی تواند نگه داشتن خود را امضا تظاهرات رقیب “خواب آلود جو حتی نمی دانم چه می گذرد.” که یک حفاری در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری که آقای ترامپ معتقد است که از نظر ذهنی ضعیف است.

“فاکس و دوستان” شرکت میزبان بودند در حالت مبارزات انتخاباتی و همچنین درخواست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تصویب اعتبار برای فرماندار نیویورک اندرو کومو بیش از او دست زدن به شیوع ویروس وجود دارد. رئیس جمهور پاسخ داد که آقای کومو شده است قادر به پاسخ به شیوع بیماری در شیوه ای که او به دلیل فدرال کمک کند که او سبز روشن. او همچنین گفت که “عشق” را به اجرا در برابر فرماندار نیویورک در انتخابات ریاست جمهوری انتخابات.

بیشتر به شرح زیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>