Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد ‘قابل توجه’ بسته محرک اقتصادی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دولت او پیشنهاد کنگره تصویب “قابل توجهی” coronavirus بسته محرک اقتصادی به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر در خاک آمریکا همچنان به صعود.

به طور خاص رئیس جمهور گفت: در یک جمعه شب در کنفرانس مطبوعاتی او را درخواست قانونگذاران برای تصویب مالیات بر حقوق برش و کمک برای ساعتی کارگران “به طوری که می توان آنها را در یک موقعیت را هرگز از دست یک چک است.”

رئیس جمهور به نظر می رسد در دو بار تاخیر در نشست خبری با تنها سخنان کوتاهی ترک بدون در نظر گرفتن سوالات و ترک خود coronavirus وظیفه نیروی پشت به میدان استعلام از خبرنگاران.

اما قبل از او رفتگان رئیس جمهور گفت که بازگشت بعد از ظهر سه شنبه اعلام اقتصادی و طرح او به نام “عمده” و “بسیار چشمگیر است.”

رئیس جمهور بانکی در یک جامد اقتصاد به عنوان پایه و اساس انتخاب مجدد فروش زمین به عنوان ویروس به کشته شدن 26 نفر در ایالات متحده با 666 موارد تایید شده.

کسانی که نظر بودند شاید اولین بار او را صدا خیلی جدی و مبرم در مورد بیماری تهدید نیست خیلی به آمریکایی ها اما به اقتصاد کشور. آن پیام های مختلف از صبح صدای جیر جیر که در آن او تقریبا مسخره coronavirus با بیان آنفلوآنزای فصلی سالانه جان بسیاری از آمریکایی ها بیشتر از این ویروس جدید است که پیش بینی شده برای این سال است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام اقتصاد ایالات متحده “بزرگ” اما گفت: کروناویروس “blindsided جهان” قبل از اعلام از دولت او: “من فکر می کنم ما آن را به کار گرفته بسیار خوب است.”

کاخ سفید در آینده طرح نیز پیشنهاد وام پول برای کسب و کارهای کوچک, او گفت:.

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: او را به بازگشت به جیمز بردی اتاق جلسه بعد از ظهر سه شنبه پس “بسیاری از جلسات مهم” بین تیم او و اعضای کنگره است.

هر دو مجلس در حال میله میله به خارج از جلسه هفته آینده این معنی خواهد بود که آنها را به سرعت به توافق برسند به یک بسته محرک و سرعت آن را به میز خود را قبل از آنها موکول اواخر این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ اتاق نادیده گرفتن فریاد زد: سوال در مورد اینکه آیا او شده است پس از تعامل با متعدد نمایندگان مجلس در روزهای اخیر که در حال حاضر خود quarantining پس از تماس با فرد آلوده از جمله کنگره مت Gaetz – که سوار بر یک نیروی هوایی در روز دوشنبه و پیدا کردن در مورد قرار گرفتن در معرض اجرایی جت. معاون رئیس جمهور مایک پنس وعده داده شده به خبرنگاران پاسخ بر اینکه آیا رئیس جمهور تا به حال تست شده گفت: – پنس – است.

معاون رئیس جمهور که آقای تهمت قرار می گیرد مسئول فدرال در پاسخ گفت: خطر ابتلا به این ویروس به آمریکایی ها و برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار هر دو باقی می ماند “پایین.”

نظر خود را آمد در میان رکود اقتصادی بعد از صحبت با ما و در بازارهای جهانی نیز با کاهش شدت با میانگین صنعتی داو جونز کردن بیش از 2000 نقطه است.

اما این وضعیت انتظار می رود که به بدتر او گفت: تصدیق: “وجود خواهد داشت و موارد اضافی” به عنوان مدیر CDC رابرت Redfield اعلام موارد وجود دارد در 35 متحده است.

یک مانع عمده برای پاسخ تلاش فیزیکی هستند و کیت های آزمایش. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعتراف کرد مقامات فدرال فاقد تکنولوژی به وضوح دولت چگونه بسیاری از آمریکایی ها تست شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>