Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی اذعان کشتی کروز طرح “نه به طور کامل حاوی’

یک عضو ارشد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اذعان کرده که قصد دارد برای پیاده کشتی کروز که در آن 21 نفر شناخته شده اند coronavirus نیست “به طور کامل حاوی”.

بن کارسون مسکن وزیر گفت: ABC این هفته که قصد دارد در مورد چگونه به مقابله با بزرگ شاهزاده خانم بودند و در عین حال به پایان خواهد رسید.

این کشتی که بیش از 3500 نفر در هیئت مدیره است که با توجه به حوض در اوکلند کالیفرنیا در روز دوشنبه پس از لنگر سان فرانسیسکو برای چند روز.

تا کنون 19 نفر از کارکنان و دو مسافر را آزمایش مثبت برای Covid-19. یکی دیگر از 24 نفر آزمایش منفی و یک مورد بی نتیجه بود. وجود دارد حدود 3500 مسافر در هیئت مدیره.

روز یکشنبه اعلام شد که هنگامی که مسافران پیاده در اوکلند کسانی که نیاز به درمان را دریافت خواهد کرد آن را در امکانات بهداشت و درمان در کالیفرنیا در حالی که ساکنان دولت “را به یک دولت فدرال عمل جداسازی تسهیلات” برای تست و انزوا. غیر-ساکنان کالیفرنیا مورد آزمایش قرار خواهد شد در جای دیگر – در تگزاس و یا گرجستان, که در آن آنها را در قرنطینه می شود و به مدت 14 روز و خدمه باقی خواهد ماند در کشتی.

دکتر کارسون سابق جراح مغز و اعصاب خواسته شده بود توسط مجری جورج Stephanopoulos چه این طرح برای برخورد با مسافران و خدمه.

او گفت: “همانطور که می دانید معاون رئیس جمهور با مدیران عامل عمده کشتی کروز شرکت های دیروز و آنها می آیند تا با یک برنامه ریزی در عرض 72 ساعت که نشست.”

دکتر کارسون گفت: این طرح خواهد بود و در آن زمان کشتی اسکله اما افزود: “من نمی خواهم به پیش نمایش طرح در حال حاضر است.”

Stephanopoulos پرسید: “شما باید قادر به انجام این کار؟”

مسکن وزیر پاسخ داد: “من فکر می کنم آن را باید از انفرادی منبع. ما باید 16 نفر گفت: آنچه در این طرح است – به ویژه هنگامی که آن را ندارد به طور کامل جذب می کرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بالند در مورد ‘توانایی طبیعی برای علم

مجری پاسخ داد: “خوب شما نماینده رئيس جمهور صبح امروز, اما ما به شما حرکت می کند.”

روز جمعه آقای ترامپ گفت: او می خواست برای حفظ مسافر و خدمه در هیئت مدیره به طوری که ما موارد نه “دو”.

او گفت: “آنها می خواهم به مردم می آیند. من می خواهم به جای مردم باقی بماند. اما من می خواهم با آنها. من به آنها گفتم به تصمیم نهایی. من نه – چون من دوست دارم شماره ها جایی که آنها هستند. من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما.”

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: کشتی خواهد بود docking در اوکلند در روز دوشنبه پس از مکان های مختلف در نظر گرفته شده اما به گفته یک زمان دقیق بود هنوز به تعیین خواهد شد بسته به نوع جریان و دولت از آماده سازی. کادر پزشکی ارسال خواهد شد پردازنده به صفحه نمایش مسافران است. اتباع خارجی در کشتی در حال انتظار برای پرواز به خارج از کشور در خصوصی چارتر پرواز.

او گفت که 114 نفر در دولت در حال آزمایش مثبت و یکی مرده بود – مردی که قبلا در گرند شاهزاده خانم. برخی از 1,540 ساکنان کالیفرنیا که در گذشته کروز در حال نظارت و 12 تایید شده است به عنوان داشتن Covid-19.

رئیس جمهور است و با عصبانیت رد مداوم ادعا می کند که دولت او موفق به رسیدن به مقابله با تهدید Covid-19 که در حال حاضر آلوده بیش از 400 نفر در ایالات متحده و ادعا 19 زندگی می کند.

او صبح روز یکشنبه جیر خواندن: “ما باید کاملا هماهنگ و خوب تنظیم برنامه ریزی کاخ سفید برای حمله به کوروناویروس. ما نقل مکان کرد و خیلی زود به بستن مرزها به مناطق خاصی بود که یک نعمت غیر مترقبه. V. P. حال انجام یک کار بزرگ است. جعلی رسانه های خبری در حال انجام است همه چیز ممکن است به ما بد نگاه. غمگین!”


خود را متخصص در coronavirus, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد افراد سالمند با شرایط بهداشتی اساسی برای محدود کردن سفر خود و جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

او گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات: “اگر شما یک فرد مسن با یک بیماری زمینه ای اگر شما آلوده خطر ابتلا به مشکل قابل توجهی است. پس از آن مسئولیت ما برای محافظت از آسیب پذیر است.

“وقتی که من می گویند محافظت منظور من در حال حاضر. نه صبر کنید تا همه چیز بدتر است. می گویند هیچ جمعیت زیادی بدون سفرهای طولانی.

“و بالاتر از همه نمی توانید بر روی یک کشتی کروز.”

ایتالیا تحمیل قرنطینه در میلیون ها نفر شامل coronavirus

روز یکشنبه اورگان شد آخرین خارجه آمریکا به اعلام وضعیت اضطراری بیش ویروس. فرماندار کیت براون اعلام کرد که این حرکت است که باید بیشتر بودجه در دسترس برای مقابله با این تهدید پس از هفت بیشتر موارد تایید شده در وزارت امور خارجه شنبه شب, آوردن مجموع به 14.

در ضمن کانکتیکات خود را تایید اولین مورد از Covid-19. دو تایید شد در نیوجرسی آوردن مجموع وجود دارد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de