Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘به دنبال ارسال $1,000 چک به آمریکایی ها بلافاصله به جنگ رکود اقتصادی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از وزارت خزانه داری گفت: رئیس جمهور می خواهد به طور بالقوه ارسال آمریکایی ها چک از 1000 $یا بیشتر برای کمک به مبارزه با رکود اقتصاد آمریکا در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

صحبت کردن در یک نشست خبری در روز سه شنبه, استیون Mnuchin گفت: کاخ سفید بود “به دنبال ارسال چک به آمریکایی ها فورا” آن را به مقدار بیشتر از 1000 $در برخی موارد هر چند این حرکت هنوز به طور رسمی تایید و یا مشخص شده توسط دولت.

“رئیس جمهور دستور داده تا من ما باید برای انجام این کار در حال حاضر” او گفت: در جلسه کاخ سفید.

وزیر خزانه داری نمی دهد جزئیات جز به می گویند که این مقدار باید قابل توجه و میلیونرهای نمی خواهد آن را دریافت کند.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آمریکایی ها دریافت پول در جیب خود را به سرعت به” آقای Mnuchin گفت.


بازار سهام افزایش یافت در طول این جلسه پس از یک وحشی رها دوشنبه.

کاخ سفید روز سه شنبه بود و درخواست از کنگره برای تصویب عظیم نجات اضطراری بسته به کمک به کسب و کار و همچنین به عنوان مالیات دهندگان مقابله با بحران اقتصادی است که زوج با این بیماری همه گیر.


آقای Mnuchin برنامه ریزی شده به طرح که حدود 850 میلیارد دلار بسته به جمهوری خواهان مجلس سنا در یک ناهار خصوصی با مقامات هدف به کنگره آن را تایید کند این هفته است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل باز سنا در روز سه شنبه صبح وعده داده شده اقدام سریع.

“سنا نمی خواهد تا زمانی موکول ما گذشت قابل توجه و پررنگ جدید مراحل بالا و فراتر از آنچه که مجلس تصویب کرده است برای کمک به قوی ما و ملت ما قوی اساسی اقتصاد آب و هوا این طوفان” آقای مک کانل گفت.

بزرگتر از سال 2008 کمک مالی بانک یا 2009 بازیابی عمل کاخ سفید پیشنهاد با هدف ارائه یک کاهش مالیات برای دستمزد بگیران, $50 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی و برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

دو نفر آشنا با درخواست آن را توصیف کرد به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

گزارش اضافی توسط AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>