Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل هشدار سفر به کروناویروس کانون نیویورک

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کرده است و دور از تماس برای قرنطینه از coronavirus نقاط مهم در نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات به جای کارگردانی که یک “قوی مشاوره سفر” صادر می شود برای جلوگیری از گسترش شیوع.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در توییتی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بود و اصرار ساکنان سه کشور “به خودداری از غیر ضروری برای سفر بعدی 14 روز است.”

اعلام شد که آمریکا مرگ و میر در صدر 2,100 بیش از دو برابر سطح از دو روز پیش. ایالات متحده در حال حاضر ثبت بیش از 122,000 موارد تنفسی ویروس بیشتر از هر کشور در جهان است.

آقای ترامپ گفته بود بعد از ظهر روز شنبه که او ممکن است تحمیل ممنوعیت سفر در داخل و خارج از نیویورک و بخش هایی از نیوجرسی و کانکتیکات آمریکا کانون این بیماری برای محافظت از کشورهای دیگر که هنوز به تحمل فشار.

“ما می خواهم برای دیدن نیویورک قرنطینه به دلیل آن را به یک کانون” رئيس جمهور گفت: در خارج از کاخ سفید است. “New York, New Jersey, شاید یک یا دو جاهای دیگر بخش های خاصی از کانکتیکات قرنطینه.”

او افزود: “من فکر کردن در مورد که در حال حاضر. ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما به شما یک قرنطینه — کوتاه مدت دو هفته برای نیویورک احتمالا نیوجرسی و قطعات کانکتیکات.”

رئیس جمهور صحبت می کرد به عنوان فرماندار نیویورک اندرو کومو در حال انجام یک نشست خبری در مورد آخرین به روز رسانی در اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

در مورد رئیس جمهور, نظرات, فرماندار گفت: “من حتی نمی دانم که این به چه معناست”.


“من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا است.” “از پزشکی نظر من نمی دانم آنچه که می تواند انجام.”

فرماندار همچنین گفت که او صحبت نکرده بود به رئیس جمهور در مورد امکان قرنطینه با وجود داشتن صحبت به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی تلفن فقط قبل از شروع کنفرانس مطبوعاتی.

روز شنبه, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توصیف این امکان سفارش برای نیویورک به عنوان یک “اجرا قرنطینه” و افزود: “امیدوارم ما آن را نیاز ندارد.”

او بعد از توییتی در شنبه شب: “یک قرنطینه لازم نیست.”

ایالت نیویورک ساکنان در حال حاضر دستور داده شده است به خود منزوی پس از فرماندار موظف 100 درصد از نیروی کار را در خانه باقی می ماند با توجه به شیوع رمان ویروس.

آقای ترامپ بود گفت: پتانسیل قرنطینه سفارشات به احتمال زیاد در اثر باقی می ماند برای یک دوره کوتاه مدت احتمالا تا دو هفته خواهد بود و حد دستياران توانایی برای سفر به دیگر نقاط کشور است.

رئیس جمهور بعد تایید کرد که او “به نظر” به ایده در یک صدای جیر جیر و افزود که او با توجه به سفارشات به صورت “نقاط داغ” مانند نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

تعداد تایید coronavirus موارد در نیویورک افزایش یافت گذشته 46,000.

“این نیست حمله قوی در میان ما. این حملات ضعیف میان ما و مردم ما قرار است برای محافظت از” آقای کومو گفت: در روز جمعه. “این ما پدر و مادر ما و خاله و عموهای نسبی که بیمار است. هر غریزه می گوید: حفاظت از آنها به ما نیاز دارند. اما کسانی هستند که دقیق مردم این حملات دشمن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>