Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد خود را “اقتدار است و مجموع’ در کاخ سفید جلسه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره فشرده قدرت از دفتر رئیس جمهور به یک پتانسیل قانونی شکستن نقطه اعلام کرد خود را به “اداره کل” – یک مشاجره کارشناسان می گویند نادرست است به عنوان رئیس جمهور به نظر می رسد آماده برای راه اندازی یک حقوقی مرحله نهایی مسابقات بیش از باز کردن این کشور در میان شیوع کروناویروس.

دقیقه بعد معاون رئیس جمهور مایک پنس را تنها می گویند تحت بازجویی در مورد اینکه آیا او موافقت کرد که در زمان جنگ و بحران قدرت از ریاست جمهوری هستند “بدون شک جامع”.

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد نشان می دهد که اتاق دارای قدرت نامحدود در تمام زمانها. دانشمندان حقوقی در هر دو طرف راهرو اختلاف و مشاجره او اگر چه رئيس جمهور می کند دارای گسترده جنگ قدرت است.


آقای ترامپ اعلام کرد که در صبح روز دوشنبه جیر او تنهاست رسمی در کشور است که می تواند موضوع یک جهت باز کردن این کشور در میان همه گیر مستند.

“هدف از ایجاد درگیری و سردرگمی برخی در جعلی رسانه های خبری می گویند که این است که فرمانداران تصمیم به باز کردن متحده نیست که رئیس جمهور ایالات متحده و دولت فدرال است. اجازه دهید آن را به طور کامل درک که این نادرست است….” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “…این تصمیم رئیس جمهور و برای بسیاری از دلایل خوب است.”

برخی از فرمانداران باید حاکی از آنها به احتمال زیاد خواهد شد چشم پوشی از چنین سفارش رقیب آنها قدرت به باز کردن اقتصاد خود و زندگی در داخل مرزهای خود را. گروه شرق و غرب سواحل متحده می گویند که آنها قصد بان کی مون با هم برای باز کردن در همان زمان هنگامی که شرایط اجازه می دهد.

اما آقای ترامپ دوباره در روز جمعه مخالفت “آمریکایی ها می خواهند به بازگشت به کار” و پیشنهاد اقتصادی ضربه حفظ شرایط فعلی در جای خود بسیار طولانی می تواند بیش از حد وخیم بود.

خواسته به دقت اشاره کردن که بخشی از قانون اساسی را به او می دهد قدرت به دولت ابطال مدیران ارشد خود پاسخ استدلال سیاسی و نه حقوقی یکی: “اگر برخی از کشورها حاضر به باز من می خواهم برای دیدن آن شخص اجرا برای انتخابات است.”

برخی از کارشناسان می گویند چنین نقطه که در سند وجود ندارد.

“می تواند رئیس جمهور تهمت سفارش آنها را به تغییر دوره ؟ جواب کوتاه این است که هیچ مگر اینکه او می خواهد به بی اعتنایی به قانون اساسی” با توجه به ویلیام Galston سابق کلینتون در کاخ سفید مشاور در حال حاضر با موسسه بروکینگز.

آقای ترامپ ادعا در مورد قدرت از دفتر کار خود شد و موضوع اصلی این جلسه عنوان شد بیش از 572,000 موارد تایید شده در ایالات متحده و بیش از 23,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

قبل از آقای ترامپ خطاب به خبرنگاران شاخص های سهام ایالات متحده تا به حال یک روز دیگر از ضرر و زیان پس از هفته گذشته باز گشت که رئیس جمهور تبلیغ به عنوان بزرگترین از آخرین-1970s و نشانه ای از انعطاف پذیری در اقتصاد وجود دارد قرار داده تا حد زیادی با سیاست های خود.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 329 امتیاز و S&P 500 از دست داد 1 درصد از ارزش کل آن در روز دوشنبه است.

رئیس جمهور بار دیگر خود را صرف صبح در توییتر از جمله توییت اعلام کرد که او – و او به تنهایی – دارای اختیارات قانونی برای صدور سفارش خواهد بود که در انتظار در تمام 50 ایالت به بازگشایی اقتصاد و روزانه زندگی آمریکایی.

“هدف از ایجاد درگیری و سردرگمی برخی در جعلی رسانه های خبری می گویند که این است که فرمانداران تصمیم به باز کردن متحده نیست که رئیس جمهور ایالات متحده و دولت فدرال است. اجازه دهید آن را به طور کامل درک که این نادرست است….” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “…این تصمیم رئیس جمهور و برای بسیاری از دلایل خوب است.”

اما کارشناسان اختلاف نظر دارند.

“من می گویند وجود دارد نزدیک به 0% شانس که کاخ سفید ندارد براق جدید دفتر وکیل از نظر استدلال رئيس جمهور اقتدار “عمومی” در زمان بحران. اگر این عقیده است که ارزش قابل توجهی کمتر از آن استفاده می شود فولاد دستکش دیدم دروغ گفتن در چمن امروز ایم” والتر Shaub بود که کاخ سفید اخلاق رئیس زیر باراک اوباما. “این است که جنون و بسیار خطرناک است.”

دیگر تحلیلگر گفت: هیچ “ذاتی قدرت” در قانون اساسی برای حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کند.

“هیچ قانون فدرال می دهد که رئیس جمهور قدرت را به نادیده گرفتن دولت تصمیم گیری. و نه او دارای این اقتدار ذاتی در ماده دوم قانون اساسی است. و نه هر گونه مقررات دیگر قانون اساسی” با توجه به ویلیام Galston که کلینتون در کاخ سفید رسمی. “اگر فرمانداران را انتخاب کنید به بی اعتنایی به تماس خود را برای بازگشایی کشورهای خود را خود را در تصمیم گیری نهایی خواهد شد و رئیس جمهور تهمت را مجبور به زندگی با آنها.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات