Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن دوست استنلی من چرا که رئیس جمهور نشان داد در کما درگذشت

اچ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که رئیس جمهور نشان داد که در کما پس از ابتلا به کروناویروس درگذشت.

استنلی من چرا مرگ در روز شنبه گزارش شده توسط معامله واقعی را پوشش می دهد که نیویورک صنعت املاک و مستغلات. آسوشیتد پرس را تایید کرد چرا هویت و روابط به رئیس جمهور با کاخ سفید است.

آقای ترامپ اولین صحبت در مورد دوست خود را که تا به حال اهدا به مبارزات انتخاباتی خود در 29 ماه مارس است.

او گفت: “من تا به حال یکی از دوستان که رفت به یک بیمارستان دیگر در روز است. او کمی بزرگتر و سنگین اما او را سخت فرد است. و او را به بیمارستان رفت و یک روز بعد او را در کما … او به خوبی انجام نمی شود.

“سرعت و viciousness به خصوص اگر آن فرد حق وحشتناک است. این واقعا وحشتناک است.”

در یکی دیگر از کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی رئیس جمهور با اشاره به بیش از یکی از دوستان که تا به حال قرارداد Covid-19.

او گفت: “من به برخی از دوستان که باور نکردنی بیمار است.

“ما فکر می کردند که برای رفتن به یک خفیف باقی بماند. و در یک مورد او را ناخودآگاه-در حالت اغما است. و به شما می گویند, ‘چگونه این اتفاق افتاد؟”‘

پرسید: بعد از جلسه در 1 آوریل, آیا دانستن مردم به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 20 ، 000 آمریکایی کمک کرده بود تغییر تفکر خود را به شدت از شیوع Mr مغلوب ساختن پیشی جستن آن بود چرا که او تا به حال شده است از دیدن این آمار و افزایش تعداد مورد.

“او مرتب کردن بر اساس از مرکز ریخته گری برای آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد و آن را ضربه او بسیار سخت است. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

سال گذشته رئیس جمهور ذکر شده چرا در یک تجمع در Grand Rapids, Michigan, توصیف او به عنوان “یکی از بزرگترین سازندگان و املاک مردم در جهان”.

“او یک مرد بزرگ و او با من بوده است از آغاز است.”

معامله واقعی گفت: “چرا زرنگ و دانا و تمایل به تعقیب بزرگ-بلیط معاملات بالا او و تاج به شهر خرده فروشی پانتئون است.”

آن را به نقل از استیو Witkoff نیویورک املاک و مستغلات سرمایه گذار و توسعه دهنده و گفت: “استنلی عاشق تعقیب است. او می دانست که چه خطوط روند شبیه قبل از هر کس دیگری می کند. آن را متفاوت از بزرگ بودن مدیر صندوق پرچین – کسی که می توانید از طریق یک محیط خاص خاص بازار و ببینید که چگونه یک مشتری در حال رفتن به خرید.”

چرا متولد بروکلین در سال 1942. شرکت او تاسیس تاج حصول است اجرا شده توسط پسرانش اسحاق و ریچارد در حالی که یکی دیگر از پسر استنلی است رئیس خرده فروشی در Vornado.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im