Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت فعال DPA اقدامات اضطراری, سفارش جنرال موتورز برای تولید هواکش

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فعال دفاع تولید عمل وادار جنرال موتورز برای شروع به ساخت هواکش به عنوان مناطق سعی کنید برای مقابله با شیوع کروناویروس.

رئیس جمهور همچنین امضا 2.2 تریلیون دلار اقتصادی تثبیت کننده لایحه شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل به قانون ساعت پس از خانه تایید آن به واشنگتن با هدف سر یک فاجعه اقتصادی با میلیون ها نفر به دنبال دولت مزایای بیکاری.

رئیس جمهور ساخته شده حرکت می کند قبل از امضای عظیم لایحه به قانون حتی اگر او گفته فاکس نیوز در یک پنج شنبه شب مصاحبه او شک و تردید فرماندار اندرو کومو ادعای دولت خود نیاز به 40,000 30,000 هواکش.

روز جمعه او با استفاده از تمام حروف در بخشی از یک صدای جیر جیر به اسلم شرکت برای به سادگی نمی مطیع خود لفظی خواسته های آنها شروع به ساخت ماشین آلات.

او اعلام کرده است این کشور در جای پای جنگ در برابر Covid-19 که او خواستار “نامرئی دشمن.”

رئیس جمهور در زمان گام جسورانه وادار یک شرکت آمریکایی اقدام به با وجود کم اهمیت جلوه دادن شدت و پتانسیل گسترش این بیماری است. او می خواهد برای شروع به باز کردن قطعات از قفل کردن کشور از یکشنبه عید پاک (12 مارس).

قبل از رئیس جمهور را امضا بهبود اقتصادی لایحه گروهی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و اعضای خود را coronavirus وظیفه نیروی lavished ستایش بر او در دفتر بیضی.

عظیم مراقبت در عمل آغاز شده به عنوان یک طرح در میان جمهوری خواهان کنترل سنا که به دنبال بیشتر صدا در coronavirus پاسخ تلاش – به خصوص پس از دموکرات مجلس نانسی پلوسی یک نیروی غالب در اوایل قانون اعمال مرخصی استعلاجی دستور در کسب و کار.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل استقبال مشارکت دموکراتیک یک هفته پیش و امضا کردن در گسترش عمده ای از بیمه بیکاری, اما تلاش خود را برای مسدود کردن خانم پلوسی و نیروی سریع توافق کردند با خواستههای دموکراتیک برای بزرگ تزریق کمک به دولت ها و بیمارستان ها و همچنین به عنوان مجموعه ای از آیتم های کوچکتر.

آقای مک کانل و بالا سنا دموکرات چاک شومر از نیویورک کشتی برای روز همراه با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و دیگر مقامات دولت.

مذاکرات در نهایت تولید یک معامله در اوایل صبح روز چهارشنبه و سنا تصویب این اندازه گیری توسط یک 96-0 رای دادن.

قانون کوتوله قبل از واشنگتن در پاسخ به بحران مانند 9/11, 2008 بحران مالی و بلایای طبیعی است.

عناصر کلیدی در حال تست نشده مانند کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد و پیچیده از برنامه های اعطای وام به کسب و کارهای بزرگتر. تخفیف پرداخت خواهد شد به افرادی که در حفظ شغل خود را. ادارات مانند اداره کسب و کار کوچک و حالت بیکاری سیستم خواهد شد به شدت مشمول مالیات و محافظه کاران که از ترس جدید سخاوتمندانه بیکاری را منصرف بیکاری مردم را از بازگشت به نیروی کار است.

این لایحه به مقدار یک پل وام برای بسیاری از اقتصاد و حمل یک برچسب قیمت است که برابر با نصف اندازه کل 4 تریلیون دلار (£3.2 tn)-به علاوه سالانه بودجه فدرال.

این قانون همچنین ایجاد یک $454bn برنامه برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع امید اهرم تا $4.5 تریلیون دلار در اعطای وام به مضطرب کسب و کار متحده و شهرداری ها.

نیز وجود دارد $150bn اختصاص داده شده به سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله $100bn برای کمک به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کمانش تحت فشار Covid-19 caseloads.

آن را نیز به دنبال تقویت ایمنی خالص برای فقرا و بی خانمان. مدارس و دانش آموزان را تسکین کسب و کار کوچک وام پرداخت خواهد بود به تعویق افتاده. اخراج از عمومی مسکن خواهد بود قرار داده و در تامل است.

جمهوری خواهان با موفقیت فشرده برای حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی طراحی شده برای کمک به شرکت های نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد. شرکت ها نیز قادر خواهند بود به تاخیر پرداخت 6.2 درصد امنیت اجتماعی و مالیات بر حقوق و دستمزد. بزرگ فرار مالیاتی برای هزینه های بهره و زیان عملیاتی محدود در سال 2017 مالیات تعمیرات اساسی بازسازی شد در $200bn هزینه در یک مزیت برای بخش املاک و مستغلات.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>