Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن تاخیر در تماس با رییس جمهوری جدید چین برای 90 دقیقه به تلفن فاکس نیوز به جای

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق افتاد برنامه ریزی تماس تلفنی با رئیس جمهور چین در پنج شنبه شب به طوری که او می تواند در مصاحبه با رادیو فردا میزبان Sean Hannity.

رئیس جمهور شد و با توجه به بحث های جاری coronavirus همه گیر با همتای چینی خود در 9pm اما گفت که او با تاخیر تماس به نظر می رسد محبوب رادیو فردا برنامه.

که در همان روز که تعداد تایید coronavirus موارد در ما رسیده 80,000 در روز پنج شنبه – بیش از تعداد گزارش شده در چین.

آقای Hannity تشکر آقای ترامپ برای دعوت کرد و گفت: “ظاهرا من شنیده ام شما در کنفرانس مطبوعاتی شما تا به حال 9 بعد از ظهر تماس با رئیس جمهور یازدهم از چین است. اجازه بدهید برای شروع وجود دارد چگونه است که رفتن؟”

در پاسخ گفت: “خوب به خاطر شما من ساخته شده آن را در 10: 30 pm.”

وی افزود: “این فقط نشان می دهد هنگامی که شما شماره یک امتیاز نشان می دهد در تلویزیون من بهتر تغییر همه چیز در اطراف. هیچ بلافاصله پس از این تماس من بود صحبت کردن به او.”

ساعت زودتر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز پنجشنبه کاخ سفید در نشست خبری که او را به بحث coronavirus با رئیس جمهور چین.

“من صحبت های رئیس جمهور یازدهم امشب. ما باید یک مکالمه خوب من مطمئن هستم” گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

که به عنوان رئیس جمهور گفت: افزایش تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده یک “ادای احترام به تست ما” و “چین می گوید شما اعداد است.”


مغلوب ساختن پیشی جستن است که مراجعه کننده به Covid-19 عنوان “چینی ویروس” و “ووهان ویروس” در هفته های اخیر است که قبلا ستایش Xi Jinping برای دست زدن به او از این بیماری همه گیر.

او توییتی در اواخر پنج شنبه شب که او “بسیار خوب” گفتگو با رئیس جمهور یازدهم و جفت مورد بحث بود coronavirus در جزئیات بزرگ.

وی افزود: “چین بوده و از طریق مقدار و توسعه یک درک قوی از ویروس. ما در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>