Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد متخصص بهداشت هشدار داد که افراد جوان ‘ایمنی نیست و یا امن از گرفتن به طور جدی بیمار’

لحظات پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ما “فوق العاده” کنترل بیش از coronavirus همه گیر یکی از مقامات اعلام کرد که “بدترین هنوز جلوتر از ما”.

دکتر Anthony Fauci که منجر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی موسسه ملی سلامت گفت: “این است که چگونه ما در پاسخ به این چالش است که برای تعیین نهایی نقطه پایان رفتن است”.

اوایل امروز, Dr Fauci هشدار داد که افراد جوان “در امان نیستند و یا امن از گرفتن به طور جدی بیمار”.

در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور به دروغ ادعا کرد که “جوان مردم از سلامتی و گروه ها از مردم فقط نمی شوند به شدت تحت تاثیر قرار”.

رئیس جمهور اغلب متورم احساس امنیت است و اغلب در تضاد مقامات در درون خود دولت به عنوان تعدادی از تأييد بیماران در ما افزایش می یابد به حداقل 3,300.

او همچنین گفت: آمریکایی ها به “استراحت”.

“ما در حال انجام بزرگ,” او گفت:. “این خواهد شد.”

رئیس جمهور اظهارات متناقض انجام داده اند کمی به آرامش دست پاچه سهام بازار خود را از رفتن به متریک برای موفقیت خود را در حالی که او ادعا می کند بارها تکرار توسط او خواه متحدان در جناح راست رسانه ها.

از شیوع شروع در ژانویه او به خبرنگاران گفت که او نگران نیست در مورد گسترش آسانسور به یک بیماری همه گیر به این دلیل که ما آن را “کاملا تحت کنترل” و تاثیر آن در ایالات متحده خواهد بود “فقط خوب”.

چند هفته بعد به عنوان ویروس گسترش به حدود 80,000 مردم او به هواداران خود گفت که این ویروس را “به طور معجزه آسایی از بین برود” در ماه آوریل است. او تکرار شده است که ادعا می کنند در اواخر فوریه و گفت دولت او شد در نظر گرفتن یک “تهاجمی” پاسخ.


در این هفته رئیس جمهور اعلام کرد بی سابقه سفر بان کی مون در بسیاری از افراد از ورود به کشور از اروپا با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت که ویروس تهدید کرده است در حال حاضر جاسازی شده خود را به جوامع سراسر ایالات متحده نیروبخش برای ضربه به نظام سلامت است که در حال حاضر در آستانه.

او به طور معمول در تضاد هشدارها و اظهارات توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و دکتر Fauci که انتقاد از رئیس جمهور برای انحلال کاخ سفید همه گیر تیم در سال 2018 — که رئيس جمهور را رد کرده است انجام می دهند.

او پس از اعلام ملی اضطراری در جمعه فعال کردن میلیون ها دلار در امداد رسانی در دسترس به دولت های ایالتی و محلی رئیس جمهور دوری مسئولیت انحلال امنیت ملی همه گیر تیم پاسخ گفت: “من آن را انجام نمی” پس از تماس با سوال خبرنگار “تند و زننده”.

روز زودتر,,,,, Dr Fauci “خوب بود” اگر تیم بود که هنوز هم در محل

رئیس جمهور است و اغلب در تلاش برای پاسخ به چرا دقیقا او تصمیم به بستن دفتر. او به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته: “من یک بازرگان. من نمی خواهم با داشتن هزاران نفر از مردم در اطراف هنگامی که شما به آنها نیاز ندارد. هنگامی که ما به آنها نیاز دارید ما می توانیم آنها را بسیار به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>