Coronavirus: تهمت و سرزنش زنجیره تامین مسائل ناشی از ‘globalists برای تاخیر ما پاسخ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را قلدر منبر در کاخ سفید روزانه coronavirus جلسه روز یکشنبه به راه آهن در برابر “globalists” برای پیچیده چند ملیتی زنجیره تامین برای تجهیزات پزشکی ساخته شده است که آن را در ابتدا دشوار است برای ما برای استقرار منابع در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“چه اتفاقی می افتد اگر شما در جنگ است و شما باید یک زنجیره تامین که در آن سنگین لوازم به شما داده می شود توسط کشورهای دیگر ؟ و کسانی که در این فکر از آن ؟ این globalists. آن کار نمی کند. قطعا آن کار نمی کند در طول بار خشن بد و خطرناک بار” آقای ترامپ گفت.

“ما آموخته ام یک درس خوب” رئیس جمهور گفت: ما شرکت های برون سپاری پزشکی تولید به کشورهای دیگر است.

رئیس جمهور نظرات خود در روز یکشنبه در مورد “reshoring” پزشکی زنجیره تامین شد انعکاسی از نحوه روزانه جلسات مطبوعاتی را تا حد زیادی تبدیل به یک شبانه کمپین روابط عمومی برای دفاع از دولت خود در برابر خارج انتقاد که او آهسته به coronavirus جدی است.

“هنگامی که آنها در حال انجام یک کار خوب, من می خواهم به مردم را به خوبی احساس کنید. من می خواهم دریاسالار به احساس خوب است. او خیلی سخت کار کرده. مایک خیلی سخت کار کرده” آقای ترامپ گفت: از دریاسالار برت Giroir رئیس جمهور معاون وزیر بهداشت و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

او خواندن یک پاراگراف از یک سرمقاله در وال استریت ژورنال ستایش دولت را بحران بهداشتی پاسخ.

آقای ترامپ تکرار جدید خط مورد علاقه خود را که ما از “پادشاه پنکه” با استناد به نظرات از فرماندار نیویورک اندرو کومو که هیچ کسی نیاز به یک ونتیلاتور رد شد یکی.

در دو نقطه جداگانه در این جلسه رئیس جمهور همچنین تصویری از آقای کومو در نشست خبری پیش از آن در روز آید تپه ستایش در دولت بهداشت و درمان سازمان و دولت فدرال برای کمک به نیویورک ساخت بیمارستان آن ظرفیت.

هنگامی که این ویدئو به طور ناگهانی به پایان رسید اولین بار آقای تهمت شکایت کرده است که او در کاخ سفید ارتباطات تیم “چپ کردن بهترین بخش” — است که مستقیم و ستایش از دولت فدرال کمک در نیویورک است.

آقای ترامپ مشخص شده طرح خود را برای ارائه Covid-19 تست سواب — یکی از لوازم پزشکی متحده گفته اند که آنها بیشتر نیاز به متحده که او تصریح کرد: در نهایت مسئول اداره گسترده تست به آمریکایی ها بازگشت به کار.

“سواب بسیار آسان است. هواکش سخت” رئیس جمهور گفت:.

آقای ترامپ گفت: او با استناد به دفاع تولید عمل به سفارش یک شرکت که او کاهش یافته است به نام — شروع به تولید بیش از 20متر سواب در هر ماه.

متحده خواهد شد “بنابراین بسیاری از سواب شما نمی دانید که چه باید بکنید با آنها. که آسان” آقای ترامپ گفت.

قبلا در این جلسه رئیس جمهور unpackaged و برگزار شد تا یک تست سواب برای دوربین های تلویزیونی و عکاسان است.

“بسیار پیچیده” گفت: برگزاری این گرد و خاک. “آیا شما را از یاد چیزی؟”

او سپس رسیده به درون جیب ژاکت کت و شلوار خود را بیرون کشیده و دو Q-tips.

رئیس جمهور اشاره کرد که اشیاء — تست سواب و Q-tips — بودند, در واقع متفاوت است.

“این بسیار پیچیده در واقع او گفت:” از تست سواب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات