Coronavirus: تهمت و سرزنش اوباما برای خود دولت اشتباهات در برخورد با شیوع

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و مقصر خود دولت shambolic پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر در دولت اوباما – بدون ارائه هیچ گونه مدرک و یا توضیح.

رئیس جمهور ایالات متحده ادعا کرد که دولت اوباما “تصمیم بر تست که معلوم شد بسیار مضر به آنچه ما انجام می دهیم و ما undid که تصمیم چند روز پیش که تست می تواند در یک مقدار دقیق تر و سریع مد”.

کاهش به مشخص کنید که چه تصمیم او با اشاره به آقای ترامپ افزود: “این تصمیم ما مخالف با. من فکر نمی کنم ما را ساخته اند آن, اما برای برخی از دلیل آن ساخته شده بود.”

آقای ترامپ قبلا کشیده شده مقایسه بین در واکنش به شیوع و واکنش دولت اوباما به این بیماری همه گیر ابولا در سال 2014. در آن زمان او به نام سلف خود “روانی” و برافراشته در برابر تخلیه آمریکایی ها از مناطق برخورد با ابولا – یک تاکتیک خود دولت است که در حال حاضر با استفاده از.

باراک اوباما “ابولا تزار”, رونالد Klainاست به شدت مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و از زمان اپیدمی گفتن MSNBC دولت در واکنش به موضوع “بحران هر دو اعتماد به نفس و شایستگی”.

شده است 11 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا تا کنون. در روز پنج شنبه برای اولین بار در خارج از واشنگتن تایید شد در کالیفرنیاکه با اعلام وضعیت اضطراری است.

آمریکا تلاش کرده است به مدیریت پاسخ خود را به گسترش این بیماری با اولیه تشخیصی تلاش های بد botched و کارگران فدرال فرستاده شده برای کمک به قرنطینه مردم بدون حفاظت مناسب.

بعضی از آنها مقصر مشکلات در پاسخ به او ویروس های متعدد کاهش به سازمان های مربوطه و برنامه های اعمال شده توسط برگ برنده دولت است.

رئیس جمهور خود را بارها و بارها ظاهر شد startlingly ناآگاهانه در مورد این ویروس به تازگی نشان می دهد, آن می تواند قابل پیشگیری با واکسن آنفولانزا.

آقای ترامپ نیز انتقاد شده است برای انتصاب او معاون مایک پنس به سر تا پاسخ به این بیماری همه گیر. در حالی که فرماندار ایندیانا آقای پنس سرزنش شد برای پاسخ بیش از حد به آرامی به HIV شیوعگزارش شده که به دلیل عدم تمایل خود را برای باز کردن سوزن مبادلات. صدها نفر از مردم شد و در نهایت آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de