Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر از برزیل پس از آن می شود Covid-19 کانون

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر کرده است به منظور محدود کردن سفر به برزیل به عنوان آمریکای جنوبی به عنوان آخرین coronavirus نقاط.

به عنوان تعداد موارد عفونت در برزیل گذشت 350,000 – دوم تنها به ما – آقای ترامپ گفت که او جلوگیری از اتباع خارجی ورود ما اگر آنها بازدید کرده بود که ملت در دو هفته گذشته.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: محدودیت های جدید کمک خواهد کرد که اطمینان از اتباع خارجی را نمی عفونت های اضافی به ما, اما اعمال را به جریان تجارت بین کشورهای جدید.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ممنوع سفر از پادشاهی متحده, اروپا و چین است. او هفته گذشته گفت که او با توجه به محدودیت های مشابه برای برزیل که با رهبر, Jair Bolsonaro او را توسعه داده است یک دوستی نزدیک.

آقای Bolsonaro بود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن فلوریدا املاک و در آخر هفته 8 مارس. برزیل رهبر دبیر مطبوعاتی بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

چندین کارکنان کاخ سفید که تا به حال شده است در تماس با مطبوعات دستیار را به قرنطینه رفت اما پس از آن هیچ یک آزمایش مثبت است.

آقای Bolsonaro شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر. برای ماه او پیشنهاد اجتماعی فاصله اقدامات نمی شد مورد نیاز و underplayed تهدید ویروس مطرح شده.

در اوایل این ماه, ملت, وزیر بهداشت پس از ترک فقط یک ماه در این کار است.


نلسون Teich تا به حال انتقاد از حکم صادر شده توسط Mr Bolsonaro که تا به حال اجازه ورزشگاه و سالنهای زیبایی به بازگشایی شده است.

در انجام این کار او می شود دومین وزیر بهداشت به ترک پست.

Luiz Henrique Mandetta اخراج شد در ماه آوریل پس از Mr Bolsonaro انتقاد او هنگامی که او مردم را به رعایت اجتماعی فاصله باقی می ماند و در خانه های خود.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>