Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن و جانسون در پاسخ به شیوع بیماری های مانند ‘تماشای فیلم ترسناک”, می گوید دکتر

با نخست وزیر بوریس جانسون و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار افزایش به سطح شیب دار تا پاسخ خود را به این بیماری همه گیر کوروناویروس یک دکتر است و در مقایسه با واکنش آمریکا و بریتانیا به شهروندان به بحران شخصیت در یک فیلم ترسناک که ساده لوحانه “تصمیم به گرفتن یک تور از یک زیرزمین تاریک” عدم پیش بینی خطر در کمین در سایه.

نوشتن در نیوزویکهای ناشناس پزشک انتقاد را بدون زرق و برق اقدامات انجام شده توسط کسانی که در قدرت و مشکل گسترده خوشنودی به خصوص در میان افراد جوان با دعوت از همه به مسئولیت جمعی اگر دولت نمی خواهد.

“من یک پزشک در بیمارستان در غرب اروپا است. شما در حال مشاهده آمریکایی ها (و شما, استرالیایی) در این هنوز روزهای اولیه از بیماری همه گیر کوروناویروس مانند تماشای یک آشنا فیلم ترسناک که در آن شخصیت های اصلی و در عین حال دوباره تقسیم به جفت و یا تصمیم به گرفتن یک تور از یک زیرزمین تاریک” آنها بنویسید.

“زندگی واقعی نسخه از این رفتار تظاهر این فقط یک آنفولانزا; نگه داشتن مدارس باز کردن; زیر را از طریق خود را با تعطیلات برنامه سفر و رفتن به دفتر روزانه.

“این چیزی است که ما در ایتالیا” نویسنده ادامه می دهد. “ما خیلی از خود راضی است که حتی زمانی که مردم با علائم کروناویروس آغاز شده عطف به ما نوشت و هر یک به عنوان یک مورد از آنفولانزا. ما نگه داشته و اقتصاد رفتن با اشاره انگشتان دست در چین و گردشگران خواست به خاطر رفت و آمد است. و اکثریت ما خودمان گفته و هر یک از دیگر: این خیلی بد نیست. ما جوان هستیم ما خوب خواهید بود حتی اگر ما آن را گرفتن.

“سریع به جلو دو ماه و ما در حال غرق شدن است. آمار زبان – قضاوت بر اساس منحنی در چین – ما حتی در اوج رتبهدهی نشده است, اما ما مرگ و میر است که در بیش از شش درصد دو شناخته شده است متوسط جهانی است.”

در بریتانیا آقای جانسون تحت فشار در حال رشد به دنبال نمونه ای از ایرلند و اسکاتلند و وارد قفل کردن حالت برای جلوگیری از سرایت به عنوان تعداد موارد تایید شده افزایش می یابد به 590 با توجه به بخش سلامت است.

ریچارد هورتون سردبیر مجله پزشکی لانستاست متهم به نخست وزیر “بازی رولت” با زندگی شهروندان آسیب پذیر در حالی که سابق مدیر منطقه ای بهداشت عمومی انگلستان جان اشتون گفته است این کشور به “هدر رفته یک ماه” در مقابله با این بیماری همه گیر به زبان BBC Radio 4 امروز برنامه یک روز پس از صدراعظم Rishi Sunak کنار گذاشته £12bn در اولین بودجه برای مبارزه با Covid-19 به عنوان بخشی از یک پوند 30bn بسته محرک.

در آمریکا رئیس جمهور تهمت مقرر کرده است 30 روز سفر محدودیت مسدود کردن مهاجران جدید از اروپا اما همچنان تحت انتقاد شدید خود را برای تکرار انکار شدت از وضعیت و تاکید بر نوسانات بازار سهام به جای رفاه مردم آمریکا با حداقل یک چشم خود را دوباره انتخابات.

ایتالیایی, دکتر, با استفاده از نیوزویک سرمقاله هشدار می دهند که اروپا “هنوز هم در انتظار اوج این بیماری همه گیر” و به تکرار است که در حال حاضر “تنها راه حل این است که به اعمال محدودیت های اجتماعی”.

“اگر خود دولت است مردد این محدودیت هستند تا به شما” نویسنده متحده است. “اقامت قرار داده است. سفر نیست. انصراف از خانواده که در مراسم ارتقاء پارتی و شب. این واقعا داره ولی این بار خاص. آیا خطرات. آیا رفتن به مکان های که در آن شما بیش از 20 نفر در همان اتاق. آن را امن نیست و آن را به ارزش آن است.”

هشدار در برابر خودخواهی آنها بنویسید: “شانس هستند که شما ممکن است گرفتن coronavirus و ممکن است حتی علائم. بزرگ. برای شما خوب است. بسیار بد برای هر کس دیگری از پدربزرگ و مادربزرگ خود را به طور تصادفی فرد مسن تر که در قطار مترو توقف یا دو بعد از شما خاموش کردم.

“شما خوب هستید شما به سختی حتی عطسه یا سرفه, اما شما در حال راه رفتن در اطراف و شما کشتن یک زن و شوهر از خانم ها حتی بدون دانستن آن. این است که عادلانه است ؟ شما به من بگویید.”

با پایان دادن به یک تماس نهایی برای مسئولیت شخصی, رمز و راز, دکتر, به یاد خوانندگان: “آن را مدنی و اخلاقی وظیفه هر فرد در همه جا به بخشی از تلاش جهانی برای کاهش این تهدید برای بشریت است.”


دکتر بازگو تجارب همکاران در میلان Bergamo و پادوا است و در پیوست خواستار اقدام توسط محمد ابو Hilal سابق بیمه خدمات درمانی, دکتر, در حال حاضر به دام افتاده در برشا پس از نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته اعلام کرد در سراسر کشور خاموش شدن ناگهانی در دوشنبه موثر 60 میلیون نفر و دیدن مدارس و رستوران ها و کسب و کارهای کوچک خود را درب.

“COVID19 است جدی احساس می شود در یک جنگ!” استاد Hilal نوشت: در یک توییت در روز چهارشنبه. “مردم در حال مرگ هستند نه تنها افراد مسن. تخت پر هستند. دولت باید تعطیل همه چیز آماده شدن تخت, پنکه , ضد ویروس, پزشکان و پرستاران. مردم باید در خانه بماند!”

در زمان نوشتن اروپا بیش از 23,000 موارد coronavirus با بیش از 950 مرگ و میر تا کنون و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و آلمان بدترین ضربه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>