Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره درصدد تهدید می گوید: بیشتر آمریکایی ها می میرند سالانه از آنفولانزا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره به دنبال تطهیر خطرات ناشی از شیوع کروناویروس گفت: بیشتر آمریکایی ها می میرند هر سال از آنفولانزا.

رئیس جمهور همچنین دوباره سرزنش بازار سهام اسلاید در “ناشناخته” جنبه های کروناویروس بحران و دموکرات نامزد ریاست جمهوری موسوم به فدرال رزرو به عمل به دفع گسترده تر بحران اقتصادی است.

صحبت با خبرنگاران بیش از دریایی یکی معطل ماندن موتورهای هلیکوپتر در حالی که خروج کاخ سفید برای مبارزات انتخاباتی رالی در کارولینای جنوبی Mr تهمت اشاره کرد دهها هزار نفر از مردم در هر سال می میرند از آنفلوانزای فصلی.

او سعی کرد به بازیگران coronavirus که کمتر جدی به فصل سرما و آنفلوانزا به عنوان او با انتقاد دموکرات ها و برخی از کارشناسان بهداشت عمومی برای نه صدایی جدی تر عمومی تون در مورد این ویروس مرموز است که کشته شدن در حدود 2500 نفر در سراسر جهان.

“ما نیست و از دست هر کسی و در عین حال” آقای ترامپ گفت. “شده اند وجود دارد نه هر گونه مرگ و میر در ایالات متحده است.”

ساعت زودتر خود را از بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به نام Coronavirus تهدید در داخل ایالات متحده “پایین” اما به خبرنگاران گفت: آن “می تواند بدتر شوند.”

رئیس جمهور همچنین دوباره گفت: سرمایه گذاران بیشتر وحشت زده و عصبی در مورد مخالفت حزب تخته سنگ از نامزدها از Coronavirus – حتی اگر بازار کاهش یافته است در روز که دنبال یک دموکرات ریاست جمهوری بحث است.

او همچنین تقویت خود در سال دشمنی با فدرال رزرو در نظر گرفتن یک شات بیش از “اشتباهات” او می گوید: بانک مرکزی باعث می شود و با دعوت از رهبران آن به مرحله در صورتی که بازار سهام همچنان به مخزن.

“من امیدوارم که تغذیه درگیر می شود” رئیس جمهور گفت: griping که بانک های مرکزی کشورهای اروپایی مانند آلمان “چاشنی تا” در حالی که فدرال رزرو “نشسته وجود دارد” انجام چیزی. (فدرال رزرو مقامات روز جمعه گفت آنها را در نظر نرخ بهره کاهش شاخص سهام در ادامه به از دست دادن ارزش.)

به عنوان او دوباره تحت فشار بانک مرکزی — چیزی است که حتی برخی از جمهوری خواهان را انتقاد او – Mr تهمت سریع به یاد داشته باشید تغذیه “مستقل” از کاخ سفید است. اما او همچنین گفت که آن را “زیانی برای کشور ما است.”

آقای ترامپ بود و نمی خواست در مورد واشنگتن پست گزارش او است و با توجه به هل دادن دور دیگری از کاهش مالیات اگر بازار افت همچنان ادامه دارد.

اما چند دقیقه قبل از آن یک مقام کاخ سفید تحت فشار قرار دادند بر اساس این ایده گفته, داخلی, بحث در مورد چنین یک بسته در یک ثانیه امکان پذیر است عبارت اند مداوم برای ماه می باشد. هنوز هم همان مقام گفت همه گزینه ها برای مبارزه با کروناویروس و بهداشت و اقتصاد-حکیم باقی می ماند “مورد بحث است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im