Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان 100,000 مرگ و میر می تواند بسیار کم تعداد’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بهداشت عمومی تیم در یک یادآوری کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی هشدار داد به عنوان بسیاری از 200,000 نفر در آمریکا می میرند از coronavirus.

پس از دو مقام ارشد دولت کمک به مقامات رهبری فدرال پاسخ, Anthony Fauci و دبورا Birx توصیف یک انتظار کشنده مارس با ده ها هزار نفر از مرگ و میر آقای ترامپ هشدار داد این کشور از یک “جهنم بد” چند هفته.

“آنها در حال رفتن به می شود رو به یک جنگ منطقه” او گفت:, پزشکی, چادر و فریزر برای متوفی در شهر نیویورک است. “که آنچه در آن است. … ما در حال رفتن به از دست دادن هزاران نفر از مردم است.”

رئیس جمهور تا آنجا پیش رفت به تماس با یک طرح از 100 ، 000 مرگ و میر یک برنامه به طور بالقوه “بسیار کم تعداد است.” و او معتقد است که او نمی ارامش آمریکایی به یک از امنیت کاذب در برابر رد این بیماری گفت: او متوجه کشنده و سرایت ویروس “از آنجا که از آنچه که قرار بود در چین است.”

رئیس جمهور و خود را بالای مقامات بهداشت عمومی شد قابل ملاحظه ای غم انگیز با Mr تهمت واگذاری کاخ سفید اتاق جلسه تریبون نحو نامشخصی بیش و بیش از این کارشناسان حتی زمانی که سوال شد خطاب به طور مستقیم به او. آنها نمی تواند بگوید خبرنگاران زمانی که ویروس وارد شده در داخل ایالات متحده و نه اینکه آیا اجرای “اجتماعی فاصله” و دیگر اقدامات ممکن است نگه داشته اند این بیماری از گسترش و جلوگیری از آنچه که می تواند یک مارس با قابل ملاحظه ای از مرگ و میر بیشتر در خاک آمریکا. تهمت و دولت شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار توسط قانونگذاران دموکرات و کارشناسان بهداشت عمومی برای آنچه آنها را به عنوان یک آرام فدرال تلاش به سطح شیب دار تا تست کیت اجرای فاصله اقدامات و داخلی لوازم و تجهیزات به دست متخصصان پزشکی.

آنها هشدار داد صدها هزار نفر از مرگ و میر که ممکن است در روزهای آینده و سنبله بزرگ در مورد تأیید و گسترش بیماری در دو یا سه هفته.

“این است که یک تعداد ما نیاز به پیش بینی اما نمی مجبور به قبول به عنوان اجتناب ناپذیر” آقای Fauci گفت: از 100,000 مرگ و میر طرح که او گفت: بر اساس دولت مدلسازی. “ما می خواهیم انجام دهیم بسیار بهتر از آن است.”

از آن خواهد شد تا به مردم آمریکا گفت: به خاطر مرگ و میر پایین تر به معنی پیروی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) دستورالعمل در “اجتماعی, فاصله,” شستن دست و دیگر اقدامات.

رئیس جمهور و تیم او هشدار داد مرگبار مارس و به طور بالقوه ممکن است با عقب برای خواندن کیت تست و مقدار زیادی از لوازم پزشکی و تجهیزات که مورد نیاز خواهد بود. و آنها التماس کرد با مردم آمریکا به طور جدی تر در انجام دستورالعمل های فدرال به ماندن در خانه در میان سایر مراحل آنها می گویند می تواند کمک به جلوگیری از تا 200,000 مرگ و میر در داخل آمریکا است.

این جلسه شاید تاریک ترین و ترین گریم روزانه کاخ سفید coronavirus جلسه هنوز به عنوان رئیس جمهور و تیم خود را ساخته, روشن, زندگی در آمریکا نمی خواهد به حالت عادی بازگشت هر زمان به زودی.

هشدار از 100 ، 000 مرگ و میر است که با آمریکایی ها انجام همه چیز آنها خواسته بودن – اما مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اذعان کرد این دستورالعمل هستند و نه به دنبال آن است که از نزدیک در همه زمینه ها.

“من می خواهم همه آمریکایی ها را آماده برای روز سخت پیش رو ، ما در حال رفتن به رفتن را از طریق یک رابطه جنسی خشن دو هفته” جدی رئیس جمهور گفت: شعار اقدامات او ادعا می کند او در زمان برای جلوگیری از آنچه که او در حال فروش به عنوان یک مرگ و میر در ایالات متحده است که می تواند ضربه 2.2 m. (او هنوز به ارائه اطلاعات برای حمایت از این ادعا است.)

دولت او گفت: موارد می تواند افزایش یابد در حال حاضر و عید پاک یکشنبه (12 آوریل) اضافه شدن او را تایید کرده است حمل و نقل از هواکش به میشیگان و نیویورک و لوئیزیانا.

هفته پیش آقای ترامپ گفت: او می خواست تمام و یا بخش های بزرگی از کشور “برای کسب و کار باز” 12 مارس; در حال حاضر او را تمدید CDC دستورالعمل از طریق 30 آوریل است. به نظر می رسد که هدف را دوباره تمدید شود.

کسانی که دستورالعمل CDC اساس برای دولت و مقامات محلی بسته شدن میله, رستوران ها و سایر به اصطلاح “غیر ضروری” کسب و کار با هدف نگه داشتن مردم به عنوان از هم جدا به عنوان امکان پذیر است.

یک منکوب رئیس جمهور صادر شده چندین نسخه از این warning: “این است که رفتن به بسیار دردناک دو هفته.”

در یک جلسه مطبوعاتی عمدتا عاری از سیاست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا او موافق با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را ارزیابی که آمریکا’ استیضاح تحقیق و سنا محاکمه پریشان دولت فدرال و گفت: “توافق قبل از ارائه خود تبریک نکته.”

“این یک جعل” او گفت: از خانه پروب و پس از آن مجلس سنا محاکمه. “اما من فکر نمی کنم من می خواهم انجام داده اند بهتر است [بدون استیضاح].”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>