Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دموکرات ها در $450bn موقت امداد معامله

کاخ سفید و کنگره مذاکره کنندگان خوشبین هستند آنها می تواند رسیدن به یک معامله در اوایل روز شنبه به تصویب $300bn بیشتر برای کسب و کار کوچک وام برنامه که در حال حاضر کمک به تضمین حقوق برای نزدیک به 30 میلیون آمریکایی در این ماه.

“من امیدوار هستم که ما می تواند رسیدن به یک توافق که مجلس سنا می تواند با تصویب این فردا که در خانه می توانید آن را تا روز سه شنبه. و روز شنبه ما می تواند به بالا و در حال اجرا” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رئیس رابط به کنگره برای کمک به با هم بسته فدرال اقتصادی دولت در پاسخ به بحران سی ان ان گفت.

رهبران دموکرات تکرار Mr Mnuchin خوش بینی برای یک معامله در روز یکشنبه با رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: او را “بسیار امیدوار” مذاکره کنندگان می تواند به توافق برسد “امشب و اوایل فردا.”

“ما هنوز چند جزئیات بیشتر به مقابله با” آقای شومر گفت: در مصاحبه با سی ان ان.

پس از 7 مارس جمهوری خواهان بوده است تقاضاهای مصرانه برای دموکرات ها برای پیوستن به آنها در عبور اضافی $251bn برای چک حفاظت از برنامه (PPP) در بالای $350bn خزانه داری در حال حاضر doled به کسب و کارهای کوچک از طریق بانک ها.

دموکرات ها در ضمن باید نگرانی که پول نشده است توزیع عادلانه به اقلیت-زنان-قبیله ای و کهنه متعلق به کسب و کار است که نمی باید روابط خود را با بانک های بزرگ. آنها شده اند جمهوری خواهان به توافق را کنار بگذارند $60bn برای “انجمن توسعه موسسات مالی” که تامین سرمایه برای کسب و کارهای کوچک در فقیر و در غیر این صورت جوامع محروم.

آنها همچنین خواسته برای میلیاردها بیشتر در بودجه برای دولت های ایالتی و محلی و بیمارستان و 15 درصد افزایش در حداکثر مواد غذایی مهر بهره مند شوند.

خطوط به زودی-به-بود-رخ داد معامله است که Mnuchin مشخص شده در یکشنبه ظاهر می شود که شامل برخی از کسانی که دموکراتیک اولویت: $300bn در بودجه اضافی برای PPP $50bn برای خزانه اقتصادی آسیب فاجعه وام برنامه $75bn بیشتر برای بیمارستان و $25bn به سطح شیب دار بالا در سراسر کشور تلاش های تست.

در حال حاضر کاخ سفید را پشتیبانی نمی کند پول جدید برای دولت های ایالتی و محلی از آنجا که همه از پول اختصاص داده شده به آنها در اصطلاح مراقبت تصویب قانون در ماه مارس شده است پرداخت.

دموکرات ها به نظر می رسد به گرفتن تقریبا نیمی از $150bn آنها ابتدا درخواست متحده و محلات در موقت امداد لایحه.

هنوز رهبران دموکرات بودند کاشت پرچم افزایشی پیروزی در روز یکشنبه.

“چیزهای بسیار که ما دموکرات شده اند مبارزه برای در حال حاضر به رفتن به این لایحه” آقای شومر گفت.

آقای Mnuchin گفت که او امیدوار اقتصاد را به عنوان طولانی برای بهبود یافتن از بحران بهداشت و درمان به عنوان برخی از کارشناسان پیش بینی کرده اند. برخی از اقتصاددانان پیشنهاد ما این است که در سپیده دم از یک رکود اقتصادی است که سال ها برای صعود از.

بیش از 22 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری در این چهار هفته اخیر. که حدود 13.4 درصد از این کشور نیروی کار.

“من فکر می کنم از آن خواهد شد ماه. من قطعا فکر نمی کنم از آن خواهد شد در سال” آقای Mnuchin گفت: از بهبود اقتصادی. “ما در حال رفتن به تسخیر این ویروس” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات