Coronavirus سفر بان کی مون: مشتریان در تاریکی چپ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را محدود می کند, سفر از اروپا

به عنوان نگرانی از شیوع کروناویروس را افزایش می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است 30 روز ممنوعیت سفر از اروپا است.

محدودیت که رئیس جمهور اعلام کرد از دفتر بیضی در روز چهارشنبه موجب نزدیکی-فوری سردرگمی و هرج و مرج در میان شهروندان آمریکایی و خارجی به طور یکسان.

با توجه به رئیس جمهور به بان کی مون – که شروع خواهد شد در روز جمعه 13 مارس و برای آخرین بار به 30 روز کاهش گسترش آنچه که او به نام “خارجی” ویروس.

“اگر ما هوشیار و ما می تواند به کاهش احتمال عفونت [و] مانع از انتقال ویروس” آقای ترامپ گفت. “ویروس نمی خواهد شانس برابر ما است.”

اما مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور اظهارات وزارت امنیت داخلی (DHS) با صدور بیانیه ای اقدام به روشن شدن نکات کلیدی از ممنوعیت.

“رئیس جمهور امروز Donald J تهمت امضا ریاست جمهوری اعلام که تعلیق ورود بسیاری از اتباع خارجی که در برخی از کشورهای اروپایی در هر نقطه در طول 14 روز قبل برای خود برنامه ریزی ورود به ایالات متحده” در این بیانیه می خواند.

در علاوه بر این به بیان بان کی مون تحت تاثیر قرار نمی خواهد پرواز های از انگلستان و تنها درخواست کشورها شناخته شده به عنوان منطقه شنگن DHS نیز گفت: این ممنوعیت اعمال نمیشود “قانونی ساکنان دائم (به طور کلی) فوری اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده و دیگر افرادی که مشخص شده در بیانیه”.

اما برای مسافران این بیانیه را کمی روشن سردرگمی بیش از این ممنوعیت با بسیاری از مصرف به رسانه های اجتماعی به سوال چه خواهد شد به سفر خود را برنامه.

در حالی که اکثر شرکت های هواپیمایی هنوز با صدور بیانیه های عمومی در مورد ممنوعیت بسیاری از آنها در حال حاضر در تلاش برای پاسخ به درخواستهای مشتریان در توییتر.

“مقامات ایالات متحده در حال تنظیم محدودیت برای سفر از اروپا به دلیل coronavirus وضعیت. ما در حال پرداختن به اثرات این به ما پروازهای امروز و خواهد شد و سپس برقراری ارتباط به مشتریان ما. با عرض پوزش در مورد عدم قطعیت این است که باعث به مشتریان” Finnair توییتی شنبه شب.

با توجه به پاسخ از لوفت هانزا مشتریان که پروازهای لغو دریافت به دلیل ممنوعیت “ممکن است درخواست بازپرداخت کامل استفاده نشده بخش های پرواز” با “محاسبه مقدار بازپرداخت انجام شده توسط خود را بازپرداخت بخش”.

“شاید ما شهروندان می تواند به هیئت مدیره پرواز از اروپا به آمریکا. کسی چه می داند ؟ ” یکی از مشتری خواسته در میان سردرگمی است. “اما اگر اروپایی ها نمی توانند پرواز کنند به ما برای حداقل بعد از ماه ها شرکت های هواپیمایی برای رفتن به ادامه فعالیت آن دسته از پرواز؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>