اسماعیل اکبر بوندس/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

سربازان آلمانی آزمون نزدیکی-هشدار برنامه در Julius Leber بازداشتگاه در برلین.

بروکسل — رهبران اروپایی مشتاق به بازگشایی جوامع در حال شمارش را بر روی تلفن همراه تکنولوژی ردیابی برای کمک به حفظ رمان coronavirus در بررسی اما آنها در صورت توانمند مانع: قانع کننده حریم خصوصی خود را-آگاهانه شهروندان به استفاده از ابزار.

دولت های اروپایی که به دنبال به استاندارد جهانی حامل تعهد خود را به حفظ حریم خصوصی حمایت داشتن به آج با احتیاط بیشتر نسبت به کره جنوبی اسرائیل و چین که در آن نظارت دیجیتال استفاده می شود به شدت به دنبال شهروندان حرکات و شناسایی کسانی که ممکن است در معرض ویروس. حتی هنوز هم در اروپا به ویژه در آلمان و اتریش که در آن خاطرات از دولت استبدادی افراط از قرن گذشته معطل — بسیاری از مردم کمی تمایل به اتخاذ فن آوری داوطلبانه خود دولت شروع به ترویج.

در نتیجه ممکن است شکست تلاش مقامات بهداشت عمومی که اکثریت یک جامعه نیاز به استفاده از انتقالها برای آنها به موثر ترین.

اتریش که شروع به شل coronavirus محدودیت های این هفته گذشته بود که یکی از اولین کشور در اروپا برای استقرار coronavirus تکنولوژی ردیابی است. آن “توقف کرونا” برنامه منتشر شده توسط اتریش صلیب سرخ توانسته است به طرفداران حفظ حریم خصوصی خوشحال و در عین حال دارای stoked نگرانی عمومی در همه یکسان است.

[اروپا شروع به راه رفتن ‘tightrope’ از coronavirus مستند]

“معمولا حفظ حریم خصوصی و حرفه ای فعالان هستند افرادی که می گویند این دیوانه آنچه شما انجام می دهند فکر می کنم در مورد آن را دو بار گفت:” حداکثر سچرمس یک اتریشی حریم خصوصی وکیل که با موفقیت شکایت Facebook بیش از آن با داده های اما کسی که خود را در آغوش گرفت کشور را پیگیری برنامه.

“حس من که عمومی است که اغلب بیشتر از ترس از این چیزها نسبت به حفظ حریم خصوصی و حرفه ای در حال حاضر,” او گفت:. “اگر شما یک طراحی مناسب آن را سخت به سوء استفاده, اما این چیزی است که در زندگی روزمره مردم نه افتراق.”

اتریش برنامه با استفاده از فرستنده بلوتوث در تلفن کاربران برای نظارت بر گوشی های دیگر آمده است که نزدیک به آنها را. آن را نگه می دارد که اطلاعات بر روی گوشی. اگر یک فرد بعد گمان او یا او می آیند با covid-19 یا دریافت یک تشخیص رسمی که اطلاعات را می توان از این برنامه برای هشدار به دیگران ناشناس که آنها ممکن است در معرض. اگر کاربران می خواهند برای جلوگیری از ردیابی آنها به سادگی می توانید حذف برنامه ها و داده ها. هیچ پایگاه داده مرکزی وجود دارد.

آلمان و فرانسه و هلند و انگلیس در میان کسانی که به کاوش در برنامه های که کار می کنند در امتداد خطوط همان: انتخاب کردن در به جای اجباری با داده های ناشناس نگه داشته و هیچ اطلاعات GPS رفتن به دولت و یا شرکت های مخابراتی. این رویکرد می تواند درخواست تجدید نظر در ایالات متحده, که در آن بسیاری از شهروندان نیز بی اعتماد از دولت snooping. گوگل و اپل اعلام کرد در طول این هفته که با آنها همکاری برای ساخت سیستم های مشابه است که می تواند کار بر روی اپل و گوشی های آندروید.

[اروپا در حال ظهور است از همه گیر آن بیمارستان پایدار با تخت های موجود]

در اوایل شیوع بسیاری از کشورها نگاه ناشناس داده های GPS برای ارزیابی چگونه به خوبی خود را مستند سفارشات مشغول به کار بودند و چگونه بسیاری از مردم هنوز هم در حال حرکت در اطراف. اما سیاستگذاران و مهندسین مانند بلوتوث برای تماس با-ردیابی دلیل آن است که دقیق تر از GPS در شهری متراکم تنظیمات — حتی اگر آن را نمی انتخاب کنید تا انواع خاصی از تماس غیر مستقیم مانند زمانی که کسی با covid-19 عطسه در آسانسور, سپس برگ و فرد دیگری وارد دقیقه بعد رو به طور بالقوه قرار گرفتن در معرض. بلوتوث همچنین دارای یک مزیت است که در آن نیازی به انواع پایگاه داده متمرکز است که طرفداران حفظ حریم خصوصی از ترس خواهد بود در معرض ابتلا به سوء استفاده.

Sascha Steinbach

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

بسیاری از برنامه های مورد بحث در اروپا در حال انتخاب کردن در به جای اجباری با داده های ناشناس نگه داشته و با متمرکز پایگاه های داده.

“اگر شما در حال رفتن به فروشگاه همه این مسائل در ابر در جایی در برخی از نقطه وجود خواهد داشت برخی از مرد در جایی گفت:” آه که جالب است.’ اگر شما کلید را به همه داده که آنها پیدا کردن یک هدف جدید گفت:” سوفی در ‘t Veld هلندی عضو پارلمان اروپا که با این نسخهها کار بر روی مسائل مربوط به حریم خصوصی است و به نام برای جلسات در مورد ابزار تحت توسعه است.

برخی از کشورها انجام داده اند کمی کاستن از نگرانی. لهستان در ماه گذشته آغاز شده که نیاز به افرادی که covid-19 به دانلود یک برنامه ردیابی و آپلود عکس های سلفی برای اثبات اقامت آنها در داخل خانه و یا دیگری آنها می تواند در صورت بازدید از پلیس. داده ها ممکن است برگزار می شود ،

“حتی اگر آن را انجام داده با بهترین نیات ما باید مراقب باشید که این اقدامات نمی شوند دائمی گفت:” دیگو نرنااجو سر از سیاست در اروپا, حقوق دیجیتال, یک گروه مدافع که به دنبال محافظت از رایانه های شخصی.

[مجارستان ‘coronavirus لایحه’ دست اوربن قدرت بدون کنترل]

اتحادیه اروپا دقیقترین-in-the-world اطلاعات حریم خصوصی در قانون شناخته شده توسط آن مخفف GDPR شامل استثنا برای بهداشت عمومی اورژانس معنی آن دقیق ترین اقدامات انجام اعمال ابزار در نظر گرفته شده برای استفاده در مبارزه با این بیماری همه گیر. اما طرفداران حفظ حریم خصوصی می گویند رهبران هنوز هم نیاز به پیروی از قانون و به فکر چگونه داده جمع آوری شده است و ذخیره شده است.

“ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای مهار فن آوری است که احترام به ارزش های ما به خصوص وقتی که فن آوری مورد عمیقا کارهای شخصی خود را به سلامت” گفت: جولین پادشاه که تا سال گذشته اتحادیه اروپا گفت که به اتهام بهبود اتحادیه اروپا در واکنش به بحران امنیتی. “شما فقط می رویم به دریافت گسترده جذب این اقدامات اگر وجود دارد یک بحث در مورد آنچه که رضایت به معنی آنچه که مردم در حال ثبت نام را انجام دهد.”

به عنوان اتریش نشان می دهد حتی برنامه های طراحی شده با حفظ حریم خصوصی در ذهن ممکن است به اندازه کافی برای غلبه بر بی اعتمادی عمیق فرهنگی.

مسیحی Bruna

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مشتریان فروشگاه در یک فروشگاه سخت افزار در وین. در مارس 14, اتریش بازگشایی کوچک و مغازه ها و فروشگاه های سخت افزاری مراکز باغ و فدرال پارک.

بیش از 230,000 اتریشی را دریافت توقف “کرونا” برنامه پس از انتشار آن در اواخر ماه گذشته. اما در یک کشور از 8.9 میلیون نفر, که درصد از کاربران ممکن است بیش از حد کم برای ایجاد یک تفاوت عمده.

یک گزارش توسط دانشگاه آکسفورد محققان پزشکی و bioethicists منتشر شده در مجله علوم ماه گذشته پیشنهاد کرد که حتی اگر تعداد نسبتا کمی از مردم با استفاده از تماس با دیجیتال-ردیابی ابزار گسترش ویروس می تواند کاهش یابد. اما آوردن آن را تحت کنترل خواهد نیاز به 60 درصد از یک جمعیت به استفاده از برنامه.

“شکی وجود ندارد حریم خصوصی است که به احترام” به گفته دیوید Bonsall یکی از محققان. “و نگرانی های حریم خصوصی باید زمینه را با شدت از وضعیت ما در. اگر مردم نگران در مورد حفظ حریم خصوصی با اثر بر آزادی های مدنی من فکر می کنم آنها نیاز به در نظر گرفتن اثرات آن بر آزادی های مدنی در حال حاضر با کروناویروس: ما همه قفل شده است.”

برخی از عامه محققان می گویند که سیستم های که در ساخت قوی ترین حمایت برای ناشناس ماندن ممکن است مانع پزشکی پاسخ.

“مشکل واقعی با گوگل و اپل روش این است که آن را نمی خواهد به اندازه کافی اطلاعات برای اپیدیولوژی به مسیر ویروس به طور موثر” گفت: راس اندرسون استاد مهندسی امنیت در دانشگاه کمبریج است که به بررسی پروژه انگلیسی. “این اپیدیولوژی می توانید برخی از اطلاعات مفید اما برای استفاده از آن به طور موثر شما باید به لینک های مختلف رؤیت تلفن با افراد مختلف — و است که به خطر انداخته حریم خصوصی به یک حد خاص. گوگل و اپل نیست و راحت ساخت که انتخاب است.”

او گفت: طرفداران از تماس با ردیابی فن آوری ممکن است overpromising چه تکنیک می تواند ارائه دهد و اشاره کرد که در سنگاپور که در آن نرم افزار استفاده شده است “قدیمی از مد افتاده بهداشت عمومی کار” هنوز هم شانه زیادی از نیروی کار در ردیابی افرادی که ممکن است در معرض ویروس.

Spolar گزارش از لندن است. کوئنتین Ariès در بروکسل کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات