Coronavirus: صفحه رسمی ما را رد نمی کند پشتیبانی برای ‘ملی مستند’

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کلید coronavirus گروه ضربت کارشناسان گفته او را رد نمی کند حمایت از یک “ملی مستند” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

پرسید: اگر او می تواند به نفع یک چنین اندازه گیری است که در آن مردم هستند گفت: به ماندن در خانه Dr Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: “می خواهم به دیدن چشمگیر کاهش از تعامل شخصی که ما می بینیم.”

“هر آنچه در آن طول می کشد به انجام است که این چیزی است که من می خواهم برای دیدن” او اضافه شده در مصاحبه با سی ان ان Brianna کلر در صبح روز یکشنبه است دولت از اتحادیه.

Dr Fauci در ادامه می گویند که آمریکایی ها نیاز به آمدن به شرایط با این واقعیت است که زندگی در جریان است به نگاه بسیار متفاوت به عنوان کشور در پاسخ به گسترش ویروس.

“ما باید بسیار جدی در مورد — در حالی که زندگی در حال رفتن به راه آن استفاده می شود در ایالات متحده,” او گفت:. “ما را مجبور به قبول است که اگر ما می خواهیم به انجام چه چیزی بهترین را برای مردم آمریکا.”

در سراسر کشور مردم هستند که تشویق به عمل اجتماعی “فاصله” که در آن آنها اجتناب از مکان های که در آن مردم جمع آوری و یا شلوغ موقعیت های مانند حمل و نقل عمومی.

مراسم بزرگ در ادامه به لغو شود و در برخی موارد بیشتر چشمگیر مراحل گرفته شده است.

از جمعه شهر Hoboken, New Jersey, است که اجرای مقررات منع رفت و آمد از 10ساعت به 5صبح با استثنا برای افرادی که کار در آن ساعت. رستوران ها نیز گفته شده که آنها دیگر نمی تواند در خدمت مواد غذایی در محل, اما فقط به عنوان takeout و یا تحویل و میله ها که خدمت به مواد غذایی گفته شده است ،

ایتالیا و اسپانیا در حال حاضر به معرفی مستندات در جمعیت خود را.

در حال حاضر وجود دارد 2,851 موارد در آمریکا با 17 بهبود و 56 مرگ و میر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>