Coronavirus: تام بردی راه اندازی $45 ویروس مکمل به عنوان ورزشگاه شروع بازگشایی در سراسر ایالات متحده

به عنوان coronavirus مرگ و میر در فلوریدا منتقل 2000 جدید, Tampa Bay Buccaneers کارفرمایی تام بردی راه اندازی یک مولتی ویتامین و مکمل های غذایی برای فعال کردن سیستم ایمنی بدن برای “هر آنچه می آید راه خود را از”.

شش بار قهرمان سوپر باول و دولت آفتاب جدیدترین غیر رسمی سفیر راه اندازی “محافظت” در همان روز که فرماندار ران DeSantis شروع کامل فاز یک طرح است که اجازه می دهد تا به ورزشگاه برای از سرگیری عملیات.

$45 ایمنی ترکیب مکمل های غذایی اعلام شد در توییتر در روز دوشنبه با بردی گفت: در یک Instagram پست که یک سیستم ایمنی قوی است که مهم است برای همه.

“این محصول جدید از TB12 که شما بچه ها دقیقا آنچه شما نیاز به سالم ماندن قوی و انعطاف پذیر برای هر آنچه می آید راه خود را,” او گفت:.


پس از یکی از بزرگترین, فوتبال, مشاغل تمام وقت با جدید انگلستان میهن پرستان بردی در این سال به عضویت خلیج تمپا Buccaneers در فلوریدا.

دولت ثبت کرده است تقریبا 47,000 مثبت موارد 8,500 hospitalisations و 2,052 مرگ و میر با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

در Hillsborough County, که شامل تمپا وجود داشته است 1,670 موارد 350 hospitalisations و 60 مرگ و میر.

فرماندار DeSantis گفت: در اولین روز از ایالت بازگشایی در روز دوشنبه که 64 اصلی فاز یک شهرستان گزارش شده حدود 23,000 نتایج آزمون با 402 موارد جدید برای مثبت شدن نرخ 1.75 درصد است. مثبت رای برای همه استان ها از جمله میامی بود 1.9 درصد است.

فاز یک اجازه می دهد تا ورزشگاه و تناسب اندام مراکز به کار گیرند تا 50 درصد ظرفیت با مشتریان مورد نیاز خود-پاکسازی ماشین آلات و سطوح پس از استفاده.


راه اندازی تحت بردی TB12 نام تجاری محصول سایت برای “محافظت” توصیف ویتامین ترکیب به عنوان داشتن “ایمنی بدن-افزایش مواد مغذی” فرموله شده با پنج مورد مطالعه بالینی نوآورانه مواد ویتامین C و روي اقطی بتا گلوکان و عصاره درخت کاج اروپایی.

این ادعا به “بستن پنجره” زمانی که بدن مستعد ابتلا به “باکتری ها و ویروس ها” بعد از ورزش شدید.

“از حمایت های سلول های کشنده طبيعی برای جایگزینی آنتی بادی پس از ورزش کمک می کند تا محافظت از فعال کردن سیستم ایمنی بدن و مقابله با استرس-ایمنی بدن ناشی از سرکوب” شرح محصول می گوید.

در سال 2015 بردی تایید یک مکمل به نام NeuroSafe” بود که به بازار عرضه شده به عنوان داشتن مواد معدنی ضروری برای محافظت در برابر ضربات مغزی است.

“NeuroSafe باعث می شود من احساس راحت است که اگر من یک تصادم من می تواند در بهبود سریع تر و به طور کامل” بردی نقل عنوان کرد و گفت در این محصول مواد بازاریابی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>