Coronavirus: توکیو 2020 المپیک هنوز به جلو بروید در ژاپن نخست وزیر ژاپن می گوید

ژاپن با اعتماد به نفس بازی های المپیک هنوز هم بروید در تابستان امسال با وجود افزایش نگرانی جهانی زنده ماندن این بازی با توجه به شیوع کروناویروس.

نخست وزیر شینزو آبه و دولت او بوده است قاطعانه المپیک را پیش بروید حتی به عنوان جهانی دیگر رویدادهای ورزشی شده اند را در خود نگه دارد. گمانه زنی ها در مورد تاخیر از جولای شروع تاریخ رشد کرده است پس ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برگزارکنندگان باید در نظر بگیرید یک سال تعویق افتادن.

آبه و تهمت برگزار می شود یک تماس و پس از آن نظرات باعث رئیس جمهور ایالات متحده می گویند در توییتر که المپیک محل برگزاری با شکوه بود. اما این ممکن است به اندازه کافی برای ارام کردن حامیان مالی این بازی ها که به طور فزاینده ای عصبی در مورد چگونگی تاثیر شیوع در رقابت است.

رله مشعل المپیک که در آن مشعل المپیک به طور معمول شروع می شود یک تور در سراسر کشور میزبان است و با توجه به شروع در استان فوکوشیما در کمتر از دو هفته. تور مشعل از طریق یونان در حال حاضر قطع شده است ،

“ما را به غلبه بر گسترش عفونت و میزبان بازی های المپیک بدون مشکل به عنوان برنامه ریزی شده” آبه گفت:, و اضافه کرد که به تاخیر انداختن یا لغو بازی های المپیک بود “نه یک موضوع در همه” در تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن.

او گفت: ژاپن با همکاری نزدیک با کمیته بین المللی المپیک که باید تصمیم نهایی اینکه آیا بازی پیش بروید و سازمان جهانی بهداشت نشان می دهد او پذیرفته شده است که توکیو نمی خواهد در نهایت تصمیم گیری در این رویداد است.

او گفت: ژاپن تا به حال نسبتا پایین ميزان عفونت و تا به حال دیده نشده یک انفجار در موارد به عنوان دیده می شود در کره جنوبی, چین, ایتالیا, ایران و جاهای دیگر. او همچنین گفت: تاخیر در اوج عفونت های حیاتی برای اطمینان از درمان از کسانی که در وضعیت بحرانی است.

آبه گفت: ژاپن نیست نیاز به اعلام اورژانس ملی اگر چه مجلس در روز جمعه تصویب یک لایحه را به او بدهد اورژانس قدرت و اجازه می دهد او را به مدارس توقف اجتماعات بزرگ و مصادره تجهیزات پزشکی.

توکیو فرماندار Yuriko Koike وعده داده شده کامل اقدامات در برابر شیوع کروناویروس و گفت: آماده سازی برای یک “امن و مطمئن” بازی ها در حال پیشرفت بود.

یونان کمیته ملی المپیک لغو شد روز جمعه مانده از المپیک مشعل رله از طریق یونان برای جلوگیری از جذب جمعیت در حالی که رله را از طریق ژاپن برنامه ریزی شده است برای شروع در مارس 26.

ژاپن تا به حال 21 جدید کروناویروس موارد از شنبه, آوردن مجموع به 1,443 در حالی که کشته شدن 28 نفر در ژاپن است.

کل عفونت شامل 697 از الماس شاهزاده کشتی کروز و 14 عودت در چارتر پرواز از چین است. ژاپن و میر شامل کسانی که از کشتی.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>