Coronavirus ‘به جای’ در آمریکا هشدار کارشناسان

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که جدید کروناویروس که به کشته شدن بیش از 1100 نفر ساخته شده و بیمار بیشتر 45,000 در سطح جهان است که به احتمال زیاد “را جای پایی در آمریکا”.

به گفته مقامات تعداد موارد جدید در چین به نظر می رسد به تثبیت کارشناسان در مراکز کنترل بیماری ها (CDC) گفت: آنها در حال آماده شدن برای این بیماری به گسترش در اینجا.

“در برخی از نقطه ما به احتمال زیاد برای دیدن جامعه گسترش در آمریکا یا در کشورهای دیگر” نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی واکسیناسیون فرزندتان و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی.

با توجه به CNBC او افزود: “این باعث یک تغییر در پاسخ ما استراتژی است.”

مقامات بهداشت تایید کرده بود 13 ما مواردی از این ویروس در حال حاضر به نام COVID-19 کوتاه برای کرونا ویروس بیماری است.

Ms r. schultze ، گفت: CDC صحبت شد با تولید کنندگان لوازم پزشکی مانند ماسک و دستکش به اطمینان حاصل شود به اندازه کافی در دسترس بودند در صورت وقوع.

“در این زمان برخی از همکاران [در کشورهای دیگر] گزارش بالاتر از حد معمول تقاضا برای N95 ماسک و facemasks,” او گفت:.

در ضمن در ژنو دفاتر با سازمان جهانی بهداشت گفت: در حالی که تعداد موارد جدید در چین تا به حال تثبیت آشکار رکود در اپیدمی گسترش باید با “احتیاط”.

“”این شیوع هنوز هم می تواند در هر جهت” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

ووهان خالی کردن به عنوان coronavirus طول می کشد نگه دارید از شهر

در پایان نشست دو روزه در تحقیقات و نوآوری به اقدامات برای مقابله با شیوع ویروسی جدید آقای Tedros استقبال انرژی و شور و شوق از دانشمندان شروع کار.

او افزود که که رهبری پیشرفت تیم است که سفر به چین اوایل این هفته تا به حال ساخته شده “پیشرفت خوب” در ترکیب و دامنه کار خود را.

CDC گفت: آن را به حال نشده است دعوت به ارسال در کارشناسان برای کمک به بررسی شیوع کروناویروس.

یک پیشرفت تیم از سازمان بهداشت جهانی کارشناسان پزشکی وارد چین روز دوشنبه برای کمک به بررسی شیوع و ایالات متحده شده است در انتظار برای تصویب به ارسال آن کارشناسان به عنوان بخشی از که تیم.

Ms r. schultze ، گفت: CDC نظارت از اواسط ژانویه تاکنون بیش از 30 ، 000 مسافران آینده به ما. از چین است. او گفت: آن را به حال شناسایی هر گونه موارد از بازگشت مسافران است.

در همان زمان مسافر در حال درخواست برای نظارت بر خود علائم و محدود کردن فعالیت او اضافه شده است.

“هدف ما این است که به عنوان حداقل محدود که ممکن است در حالی که اطمینان از ایمنی و سلامت همه آمریکایی,” او گفت:.

“ما به طور مستمر به ارزیابی مجدد توصیه های ما در اطراف قرنطینه و نظارت بر خود.”

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>