Coronavirus راهنمایی: نحوه پاک کردن مواد غذایی خود را و ایمن ماندن در هنگام خرید مواد غذایی

با lockdown شرایط اعمال شده در انگلستان اکثریت ملت روزمره آمده اند به توقف فعالیت های مانند خرید مواد غذایی که به حداقل نگه داشته شود.

برخی از بزرگترین نگرانی های عمومی در اطراف شیوع تا کنون شده است مربوط به سوپر مارکت ها از چه مواد غذایی ضروری و مورد خانواده باقی خواهد ماند در منبع خوب برای چگونه برای ایمن ماندن در حالی که ما فروشگاه.

در حال حاضر توسط مردم استفاده می شود به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از قبیل شستن دست های خود را به طور منظم و تمرین امن اجتماعی فاصله اما با آنلاین تحویل اسلات به طور کامل رزرو شده برای هفته پیش رو جسارت به فروشگاه یک ضرورت است.

سوپر مارکت ها به شدت مشغول مکان هایی که پر از محصولات لمس توسط تعداد زیادی از مردم و در حالی که خرده فروشان در حال انجام بهترین خود را به استخدام اقدامات لازم برای کمک به خریداران خود را حفظ فاصله از یک دیگر مشتریان در حال تعجب آنچه که خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس در هنگام انجام خرید خود را.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد خرید مواد غذایی در میان شیوع.

آیا coronavirus زنده در غذا ؟

با توجه به دولت در ایمنی مواد غذایی, وب سایت آن را “بسیار بعید” است که شما می توانید گرفتن coronavirus از مواد غذایی است.

“COVID-19 بیماری تنفسی است. معلوم نیست منتقل می شود قرار گرفتن در معرض مواد غذایی و یا مواد غذایی بسته بندی”, دستورالعمل به عنوان خوانده شده.

استفان بیکر یک استاد از دانشکده پزشکی در دانشگاه کمبریج گفت: PA اخبار آژانس که در حالی که ممکن است این ویروس می تواند زنده ماندن در مواد غذایی به عنوان آن را بر روی سطوح دیگر آن به زودی می میرد ،

“وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم این ویروس را قادر به زنده ماندن در مواد غذایی بیش از هر سطح دیگر” بیکر گفت که خطر ناشی از خوردن مواد غذایی آلوده به مقدار کمی از این ویروس خواهد بود “واقعا کم”.

آژانس استاندارد مواد غذایی (FSA) اضافه می کند که پخت و پز مواد غذایی در دمای مناسب و به صورت صحیح در طول زمان خواهد شد اطمینان حاصل شود که هر مضر باکتری ها کشته می شوند.

آن را نیز به یاد مردم را به شستن دست های خود را قبل از آماده سازی و پخت و پز و یا خوردن مواد غذایی که ممکن است با آب گرم و صابون و حصول اطمینان از تجهیزات و سطوح پاک کردن برای جلوگیری از باکتری های مضر از گسترش بر روی مواد غذایی است.

چقدر از خطر می کند بسته بندی در برخواهد داشت?

با توجه به سازمان بهداشت جهانی خطر ابتلا به این ویروس است که باعث Covid-19 از یک بسته است که منتقل شده است در سفر و در معرض شرایط مختلف و درجه حرارت نیز بسیار کم است.

استاد بیکر موافق است و اضافه کرد که در حالی که در خطر است “نه صفر” وقتی که می آید به سوپر مارکت و مواد غذایی تحویل آن را “نسبتا جزئی”.

“چیزهایی که در بسته های من حفظ یک درجه از حس مشترک با این دیدگاه که آنها بعید است به کسی بیمار”.

شما باید به تمیز کردن مواد غذایی خود را و/یا بسته بندی?

با وجود کم خطر آلودگی, اگر شما احساس می کنید به خصوص اضطراب در مورد امکان گسترش ویروس از روی بسته بندی مواد غذایی شما می توانید با استفاده از دستمال مرطوب ضد باکتری و یا اسپری ضد عفونی کننده قبل از ذخیره سازی آنها را در کابینت یا یخچال.

صحبت با BBC, پروفسور سالی بلومفیلد از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری توضیح داد که اگر مردم نگران هستند آنها هم می توانید محصولات فروشگاه برای 72 ساعت قبل از استفاده از آنها و یا “اسپری و پاک کردن پلاستیک یا ظروف شیشه ای با سفید کننده [که با دقت به رقیق شده به عنوان کارگردان در بطری]”.

وقتی که می آید به محصولات تازه مانند میوه و سبزیجات, آیا استفاده از محصولات حاوی هر گونه مواد شیمیایی برای تمیز کردن آنها.


“برای unwrapped, تازه, کالا, که می تواند به کار گرفته شده توسط هر کسی شستشو به طور کامل زیر آب در حال اجرا را ترک و به خشک” بلومفیلد می افزاید.

این توصیه ها در راستای مشاوره از بیمه خدمات درمانی که توصیه به مردم برای شستن میوه و سبزیجات قبل از غذا خوردن آنها را به اطمینان حاصل شود آنها را تمیز و امن برای مصرف.

“شستشو کمک خواهد کرد که حذف باکتری ها از سطح میوه و سبزیجات” بیمه خدمات درمانی متحده است.

“هنگامی که شما شستن سبزیجات, شستن آنها را در زیر شیر آب در حال اجرا و مالش آنها را در زیر آب برای مثال در یک کاسه آب تازه است. شروع با حداقل خاکی موارد برای اولین بار و به هر یک از آنها نهایی بشویید. پوست کندن و یا پخت و پز میوه و سبزیجات نیز می تواند حذف باکتری ها.”

همچنین مهم است برای شستن دست های خود را حداقل به مدت 20 ثانیه با آب و صابون به عنوان به زودی به عنوان شما به خانه و پس از دست زدن به هر گونه بسته بندی.

چه اقدامات احتیاطی باید شما را در سوپر مارکت ؟

بازدید از سوپر مارکت ها در برخواهد داشت خطر ابتلا به برخی به عنوان شما در حال مخلوط کردن با سایر اعضای عمومی.

در این مورد مهم است که به پایبندی به دولت دستورالعمل های اجتماعی فاصله با تضمین این که شما نگه داشتن حداقل دو متر از دیگران است. این مشاوره شامل هر دو داخل فروشگاه و خارجی عمومی منطقه که در آن شما ممکن است نیاز به صف.

سوپر مارکت ها در سراسر انگلستان در حال حاضر اجرا یک سری از اقدامات برای اطمینان از مشتریان ایمن ماندن در حالی که خرید از جمله تنظیم تعداد زیادی از مردم که می توانید وارد کنید در هر زمان با استفاده از طبقه نشانه گذاری در تا امتیاز ساخت منظم اطلاعیه ها و قرار دادن پلکسی گلاس موانع در tills.

مشتریان همچنین می توانید برای جبران هر گونه خطر اضافی با شستن دست قبل و بعد از مراجعه به سوپرمارکت, اجتناب از لمس کردن چهره خود را پس از دست زدن به خرید trollies سبد, بسته بندی و تولید و با استفاده از تماس با ما روش های پرداخت.

بسیاری از مردم را انتخاب کنید برای پوشیدن دستکش در حالی که آنها با این حال این مهم است که توجه داشته باشید که انجام این کار نیست و توقف شما را از دست زدن به دستگیره چرخ و سپس دست زدن به صورت خود را که می تواند از انتقال ویروس است.

چگونه امن هستند خانه تحویل?

حافظه در دسترس بودن اجازه, تحویل خانه در نظر گرفته می شود کمتر خطرناک تر از یک سفر به یک سوپر مارکت به شما به عنوان جلوگیری از آمدن به تماس با دیگر خریداران.

تعدادی از سوپر مارکت ها در حال حاضر نیز ارائه تماس تحویل – معنی خرید خود را در محل امن مانند یک ایوان برای شما به جمع آوری هنگامی که راننده را ترک کرده است.

اگر این یک گزینه نیست, پروفسور بیکر می گوید: این مهم است که به یاد داشته باشید اجتماعی فاصله زمانی که دریافت تحویل با حفظ فاصله از دو متر بین خودتان و راننده.

آن را امن برای سفارش ترجمه?

در حالی که رستوران ها و کافه ها و بارها و بارها دستور داده شده است به تعطیل در طول مستند مواد غذایی و تحویل takeaways هنوز هم مجاز است.

دولت همچنین گفت که “برنامه ریزی مقررات تغییر خواهد کرد” به طوری که رستوران ها و کافه ها و بارها که در حال حاضر ارائه و تحویل غذای آماده می توانید شروع به انجام این کار است.

اما چقدر امن است که آن را به سفارش غذا که آماده است در جای دیگر?

FSA است خاطر نشان کرد رسانه ها به رعایت آن سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی (FSMS) که شامل دستورالعمل در تاکید بر اهمیت کارکنان اغلب تمیز کردن و ضد عفونی اشیاء و سطوح است که در حال لمس به طور منظم شستشو دست خود و تمرین خوب بهداشت در آماده سازی مواد غذایی و حمل و نقل مناطق.


این روش باید معنی که وجود دارد این است که حداقل خطر از یک تازه پخته شده غذای آماده وعده غذایی.

برای کسانی که نگران غذای آماده بسته بندی, استاد بلومفیلد توصیه می کند “تخلیه محتویات [به تمیز کردن ظرف], خلاصی از بسته بندی به یک رد کیسه و شستن دستها قبل از غذا خوردن”.

“مواد غذایی از یک ظرف با یک قاشق و خوردن آن با یک چاقو و چنگال – نه انگشتان دست خود را,” او اضافه می کند.

تعدادی از تحویل خدمات از جمله Deliveroo, JustEat و بارگذاری می خورد, در حال حاضر نیز پیشنهاد تماس با ما-تحویل رایگان که حذف نیاز به تماس مستقیم برای هر دو طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im