Coronavirus: هزاران نفر با عجله به ساحل در فلوریدا به عنوان شهردار محلی سفارشات جزئی پایان به مستند

هزاران نفر از مردم با عجله به ساحل در جکسون ویل فلوریدا پس از شهردار این شهرستان دستور داد بخشی از بازگشایی از فضاهای عمومی است که بسته شد با توجه به شیوع کروناویروس.

هزاران نفر پر شده از شن و ماسه در شب جمعه پس از سفارش, با چند نشانه زیر راهنمایی در اجتماعی فاصله.

شهردار لنی کاری دستور بازگشایی در صبح و شب در آنچه او گفته بود “آغاز مسیر بازگشت به زندگی عادی است.”

“لطفا احترام و به دنبال این محدودیت ها است. ماندن در داخل دستورالعمل برای ایمنی شما و همچنین برای ایمنی از همسایگان خود را,” او گفت:.

سواحل باز خواهد شد از 6 صبح تا ساعت 11 صبح و 5 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر برای “ورزش تنها”, وب سایت شهر گفت. Beachgoers اجازه خواهد داشت برای شنا و اجرا شود اما ممنوع خواهد شد از آفتاب جمع آوری در گروه های بزرگ و راه اندازی صندلی.

نظم آمد و پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود پرده برداری دولت برنامه ای برای بازگشایی این کشور در مراحل را به سکندری اقتصاد و برگشت به زندگی است. برخی از فرمانداران دولت ابراز نگرانی کرد و این طرح را تنها با تست توده — که ما در حال حاضر وجود ندارد.

مقامات بهداشت در فلوریدا را تایید کرده اند بیش از 23,000 Covid-19 موارد در دولت و حداقل 633 مرگ و میر.

Mr کاری گفت: او می تواند معکوس تصمیم خود اگر برنامه کار نمی کند.

“اگر برای برخی از دلیل آن نوبت به فاصله-شتاب کردن, ما در حال رفتن به جلو و پلاگین دوباره,” او گفت:.

مردم دیده می شود در ساحل در تاریخ 17 آوریل سال 2020 در جکسنویل بیچ فلوریدا. جکسون شهردار لنی کاری پنج شنبه اعلام کرد که Duval County سواحل خواهد باز در 5 p. m. اما تنها به صورت محدود ساعت و تنها می توان برای شنا, در حال اجرا, گشت و گذار, پیاده روی, دوچرخه سواری, ماهیگیری و مراقبت از حیوانات خانگی.

فلوریدا جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis مورد انتقاد قرار گرفت برای اینکه آهسته به مسئله ایالت stay-at-home سفارشات به عنوان ویروس گسترش در سراسر کشور است. سواحل باز مانده در دولت از طریق شکستن بهار زمانی که دانش آموزان از سراسر کشور به وزارت امور خارجه برای جشن تعطیلات.

فرماندار DeSantis در حال حاضر حمایت بازگشایی برخی از فضاهای عمومی و کاهش خطر انتقال.

“شما نگاه کنید که چگونه این بیماری منتقل می شود آن را منتقل اکثریت هنگامی که شما در حال نزدیک پایدار و تماس با افراد معمولا در محیط های داخلی” آقای DeSantis گفت. “رفتن به جلو ما رو به ترویج مردم به ورزش و انجام آن را در یک راه خوب برای انجام این کار را در یک راه امن.”

آمریکا در حال حاضر بیش از 700,000 تایید موارد coronavirus و برخی 37,000 مرگ و میر. با وجود تعداد زیاد برخی از نقاط مانند نیویورک دیده می شود یک فلات hospitalisations طی هفته گذشته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات