Coronavirus آزمون محدودیت از روسیه نظارت دولت

ماکسیم Shipenkov سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

پوستر به تصویر می کشد شهردار مسکو سرگئی سوبیانین و یک بولدوزر هل دادن دور شمع از ویروس در یک سایت ساخت و ساز جدید 500 تخت بیمارستان برای covid-19 بيمار در خارج از مسکو در مارس 25. این پوستر آمده است: سازندگان!

مسکو — به عنوان به زودی به عنوان کد دیجیتال ایجاد شده است بر روی یک تلفن همراه تیک تاک ساعت است. این اجازه می دهد تا سه ساعت به فروشگاه در نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی یا داروسازی و یا به پزشک مراجعه کنید. یک ساعت است که اختصاص داده شده به راه رفتن سگ. گرفتن زباله نباید بیش از 30 دقیقه.

روسیه در نیژنی نووگورود منطقه حدود 250 مایلی شمال شرقی مسکو افزایش آن coronavirus-اقدامات کنترل شنبه با اضافه کردن یک سیستم دانلود کدهای QR — کسانی که در میدان بار کد مارپیچهای از خطوط و جعبه — در آخرین تلاش برای استفاده از تکنولوژی ردیابی برای مبارزه با بیماری همه گیر.

اما مسکو — که به طور معمول مجموعه تن برای بقیه کشور — حمایت از استقرار سیستم های مشابه در زمان های خاص کدهای QR. مقامات مسکو گفت: کاهش ترافیک پا در اطراف پایتخت ساخته شده و طرح های غیر ضروری.

این تصمیم به عنوان شهردار مسکو سرگئی سوبیانین اذعان کرد که “تعداد زیادی از سوالات به وجود آمد” در مورد نیاز به یک QR-کد عبور به حرکت در اطراف شهرستان. و سیاستمداران مخالف و گروه های حقوق بشر تحت فشار قرار دادند ،

‘دیجیتال اردوگاه’

Daria Besedina یک مسکو مخالفت مجلس گفت: اقدامات شد شبیه به یک “دیجیتال اردوگاه کار اجباری.”

[تهمت به نام روسیه coronavirus کمک به آمریکا بسیار خوب است.’ پوتین ممکن است استفاده از آن ها تبلیغ کرد.
]

مسکو در مورد چهره در کدهای QR است که بیش از یک تغییر ساده در برنامه. روسیه تحت ریاست جمهوری ولادیمیر پوتین به نظر می رسد کمتر حاضر به پذیرش این نوع از جارو دولتی پیگیری مورد علاقه دیگر استبدادی ملت در میان رمان coronavirus همه گیر شاید فکر تحریک خشم عمومی و نگران هستند که این نظارت می تواند تبدیل به یک دائم واقعیت زندگی است.

ماکسیم Shipenkov

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده گذشته یک دوربین مدار بسته در مسکو در تاریخ 1 آوریل.

در یک سخنرانی تلویزیونی ملی آدرس شنبه, پوتین انتقال مسئولیت اتخاذ coronavirus مربوط به محدودیت ها به دولت های محلی. تبدیل برخی از روسیه مناطق به زمینه تست چقدر افزایش نظارت شهروندان را قبول کند در حالی که همچنین پناه کرملین از هر گونه مقاومت.

روسیه را تایید کرد coronavirus موارد باید ضرب در دو هفته گذشته. مقامات وجود دارد گفت: 4,731 تایید موارد به عنوان روز و 43 مرگ و میر.

هنوز هم نسبتا سطح پایین گسترش یافته است و در عین حال تحت فشار قرار دادند و دولت پوتین را به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به دنبال کشورهای دیگر و تا سطح شیب دار دولت-نظارت ماشین آلات فراتر از تشخیص چهره.

[در روسیه صورت نظارت و تهدید از زندان استفاده می شود به کروناویروس قرنطينه چوب]

اقدامات چین را شامل هواپیماهای بدون سرنشین و دیجیتال بارکد در برنامه های تلفن همراه است که نشان می دهد وضعیت سلامتی فرد. سنگاپور نورد از یک برنامه که با استفاده از بلوتوث سیگنال های بین تلفن های همراه برای دیدن اگر بالقوه حامل coronavirus شده است در تماس نزدیک با افراد دیگر. اسرائیل ردیابی شهروندان خود را از طریق تلفن همراه اطلاعات محل.

روسیه قوانین سخت تر

پارلمان روسیه به سرعت تصویب قانون در هفته گذشته ایجاد مجازات شدید از جمله ممکن است حکم زندان برای شکستن قوانین قرنطینه. در مسکو پلیس گشت نور هستند اما هنوز هم فراموش تصادفی متوقف می شود به اطمینان حاصل شود مردم در حال خرید و یا دیگر کسب و کار مشروع دور از خانه مانند پزشکی مراجعه کنید. این شهر مقامات همچنین هشدار داد که خود را بیش از 170,000 دوربین در حال مشاهده برای هر کسی که در تلاش به دامن قوانین است.

“ما فکر می کنم آن می تواند منجر به دسترسی های غیر مجاز و در نتیجه به جرم نقض حریم شخصی مردم” گفت: Sarkis Darbinyan از Roskomsvoboda یک حقوق دیجیتال ، “این یک نگرانی در حال حاضر در جامعه است.”

ماکسیم Shemetov

ایسنا

ماموران پلیس با گشت زنی در میدان سرخ در مسکو پس از اعلام بخشی از مستند برای جلوگیری از گسترش coronavirus در 31 مارس است.

مسکو مقامات می گویند QR سیستم هنوز یک گزینه در پایتخت که حدود 70 درصد از روسیه را تایید کرد coronavirus موارد است. سوبیانین شهر شهردار گفت: QR-کد عبور برای استفاده آماده هستند و مورد نیاز خواهد بود “در صورت نامطلوب توسعه در وضعیت اپیدمیولوژیک و یا در مورد یک افزایش در تعداد موارد نقض اقامت در خانه سفارش دهید.”

[Coronavirus لرز تظاهرات از شیلی به دلار هنگ کنگ]

کارشناسان هم شد و شک و تردید است که مسکو می تواند سیستم کاربردی فقط در یک هفته.

آندره Soldatov نویسنده “قرمز وب سایت: مبارزه بین روسیه دیجیتال دیکتاتورها و جدید آنلاین انقلابیون” گفت: این امر مستلزم “ساختمان کاملا جدید پایگاه داده بزرگ از ابتدا و پس از آن همه مردم زندگی در مسکو را به ارائه اطلاعات شخصی خود به این پایگاه داده است.”

اما او اضافه کرد که “زمانی که اجرا می شود ترس از این شهرستان به عنوان آن را در مسکو این روزها مقامات می تواند تقریبا هر چیزی را در نظر نظارت است.”

ردیابی آلوده

مسکو امید بستن در برابر آزمایش که با آن کلی جمعیت در حال حاضر.

اما یک برنامه جداگانه فقط برای پیگیری بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus به طور خلاصه به نظر می رسد در فروشگاه Google Play در مارس 25 قبل از آن حذف شد ظاهرا ساخته شده خیلی زود توسط مقامات روسی.

به نام “نظارت اجتماعی” این برنامه درخواست دسترسی به یک محل کاربر, دوربین, صوتی و هر گونه دستگاه های پوشیدنی. هر چند QR-کد سیستم شده است به طور موقت مطرح “نظارت اجتماعی” به نظر می رسد پیش رفتن.

[ایالات متحده بود احاطه شده توسط انکار و اختلال به عنوان coronavirus خروشان]

در مصاحبه با مستقل اکو مسکو ایستگاه رادیویی ادوارد لیسنکو سر از مسکو گروه فن آوری اطلاعات گفت: هر کسی در برابر نصب برنامه بر روی تلفن خود را می تواند انتخاب کردن برای دریافت موقت تلفن همراه از شهرستان به حمل نرم افزار است.

“این اقدامات کاملا دیوانه و آنها را نه تنها اجازه می دهد تا اجرای قانون در این مورد گفت:” مخالفت مجلس Besedina. “این چیزی است که باز کردن یک امکان برای بعد سوء استفاده زمانی که کنترل مردم است.”

پوتین اعلام می کند که دولت های منطقه تا حد زیادی می تواند انجام به عنوان آنها آرزو می کنم که در آن coronavirus نگران است به نیژنی نووگورود greenlight سعی کنید از آن QR-کد عبور سیستم. در اعلام و اندازه گیری فرماندار گلب Nikitin گفت: “من درک می کنم وجود خواهد داشت بسیاری از شک و تردید در دیدگاه.”

در بیانیه ای به واشنگتن پست نیژنی نووگورود دفتر مطبوعاتی گفت: “فرض بر این است که این برنامه می تواند با استفاده از تابع GPS برای منطقه جغرافیایی. در مواردی که عملکرد GPS در دسترس نیست دسترسی به مشترک اتصالات شبکه — برج های سلولی یا فای دسترسی به نقطه استفاده می شود برای تعیین محل تقریبی.”

در این بیانیه اضافه شده است که وجود دارد هیچ برنامه ای برای استفاده از میکروفون دسترسی داشته و “هیچ یک از برنامه های توابع را می توان مورد استفاده قرار مخفیانه” و یا برای هر نامربوط هدف و “اطلاعات شخصی دریافت شده توسط این نرم افزار خواهد بود ایمن محافظت شده در مطابق با الزامات قوانین جاری است. انتقال آنها به اشخاص ثالث خواهد بود از مطالعه خارج شدند.”

روسیه تاتارستان نیز معرفی دیجیتال می گذرد هر چند از طریق پیام متنی.

“من می ترسم که این خطر وجود دارد” گفت: Besedina مخالفان مجلس “از آنجا که زمانی که شما سرکوب مردم هنگامی که شما را متوقف اعتماد آنها بی اعتمادی متقابل است.”

سوتلانا ایوانوا کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

روسیه coronavirus, موارد, افزایش, اما کلیسای ارتدکس نگه می دارد به سنت مانند بوسیدن آیکون

عنوان coronavirus موارد افزایش پوتین نمایندگان دشوار عمل به شهردار مسکو

هیچ مستند اینجا هستید:: بلاروس را قدرتمند رد coronavirus خطرات. او نشان می دهد سونا و ودکا.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de