آلودگی ناشی از نامطلوب شیوه در آمریکا مرکز کنترل بیماری ناشی از بهداشت و موسسه به صورت قابل توجهی تاخیر در توسعه یک کیت تست برای رمان coronavirus با توجه به یک گزارش جدید.

CDC مرکزی آزمایشگاه در آتلانتا و جورجیا بود دست زدن مصنوعی coronavirus مواد هنگامی که آن شروع به مونتاژ کیت تست برای Covid-19 واشنگتن پست گزارش روز شنبه.

اگر چه مقامات در تلاش برای نگه داشتن پروژه های جداگانه آشکار آلودگی متقاطع رخ داده است با توجه به نزدیکی شیمیایی مخلوط برجسته در کیت و مصنوعی coronavirus مواد با توجه به بنیامین N Haynes, یک سخنگوی CDC.

کنترل کیفیت تلاش های “کافی نیست در این شرایط” او به این روزنامه گفت:, و اضافه کرد که CDC از “اجرا پیشرفته کنترل کیفیت برای رسیدگی به موضوع”.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی است و در عین حال راه اندازی یک تحقیق به چه اصلی تست کیت توسعه داده شد و در توزیع اولیه ماه از این بیماری همه گیر — یک زمان بحرانی که در آن این کشور می تواند به نجات زندگی های بی شماری را از طریق آزمایش سریع و مهار تلاش های کارشناسان گفت.

CDC اولیه تست کیت شدند و سپس فرستاده شده به 26 آزمایشگاه در سراسر کشور و در نتیجه 24 از کسانی که labs گزارش مثبت کاذب موارد از رمان ویروس.

“تنها دو نفر از آنها آن را کردم راست” ناشناس ارشد فدرال دانشمند گفت: واشنگتن پستاشاره کرد که آلودگی علت غلط-مثبت گزارش شده است.

آنها اضافه شده است: “خط پایین این است که اگر شما یک نمونه منفی و آن را به آینده مثبت و تنها راه برای این اتفاق است آلودگی متقاطع. . . . هیچ توضیح دیگری برای آن است.”

CDC همچنین تایید کرد در یک بیانیه به این پست که مسائل را با تست کیت ممکن است رخ داده است با توجه به “طراحی و/یا تولید موضوع و یا ممکن است آلودگی” و تشخیصی کیت در حال حاضر در حال استفاده در بیش از 90 ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه در 50 متحده منطقه کلمبیا گوام و پورتوریکو”.

اخبار از آلودگی متقاطع در CDC labs در آتلانتا بود که اولین گزارش Axios در اوایل ماه مارس که در آن مواد غذایی و دارو Stephen هان تایید یک “آزمون موضوع” رخ داده بود.

اما در آن زمان FDA کمیسر متهم مشکلات در “ساخت شماره” اضافه کرد: “ما مشغول به کار دست در دست با CDC برای حل و فصل مسائل با تولید. FDA دارای اعتماد به نفس در طراحی و زمان تولید از آزمون است که در حال حاضر و در ادامه به توزیع می شود.”

FDA کمیسر گفت: آخرین آزمایش “گذشت گسترده روش های کنترل کیفیت و ارائه سطح بالایی از دقت تشخيصی ما باید در طول این شیوع کروناویروس”.

کمبود گسترده در تست های اولیه ماه از شیوع این بیماری در ایالات متحده زوج با ظاهر آهسته پاسخ به همه گیر در بخشی از دولت فدرال انجامیده قابل توجهی شیوع بیماری در کشورهای در سراسر کشور با بیش از 31,000 مرگ و میر ناشی به علت عوارض ناشی از ویروس است. نزدیک به 700000 نفر در آمریکا از قرارداد Covid-19 با توجه به ردیابی داده های منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات