Coronavirus: تد کروز خود ايزوله پس از تماس با آلوده CPAC مهمان

سناتور تد کروز تایید کرده است که او خود quarantining پس از آمدن به تماس با یکی از اعضای عمومی که با آلوده Covid-19 coronavirus.

این سناتور تگزاس که تاسیس خود را در میان حزب جمهوری خواه ترین بالا مشخصات ارقام پس از در حال اجرا برای ریاست جمهوری در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 تایید او زده شده بود دست در دست شرکت کنندگان در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) بود که پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

اما او اصرار داشت او به نمایش گذاشته شود و به جای آن گفته شده توسط پزشکان شانس او قرارداد Covid-19 شد “بسیار پایین”.

در بیانیه آقای کروز که در مورد وضعیت خود با مقامات ارشد حزب عدالت و متخصصان پزشکی گفت: او تا به حال انتخاب شده به محل خود را در انزوا با وجود نمایش نه هر گونه علائم “از فراوانی از احتیاط”.

“من تجربه هر گونه علائم و من احساس خوب و سالم,” او گفت:. “با توجه به این که تعامل بود 10 روز پیش که متوسط دوره کمون این است که پنج یا شش روز است که تعامل شد کمتر از یک دقیقه است و من هیچ زمان علائم مقامات پزشکی باید به من توصیه کرد که احتمال انتقال از فرد دیگر به من شد بسیار کم است.”

وی افزود: “با این وجود از فراوانی از احتیاط و به دلیل چگونه اغلب من ارتباط برقرار کردن با ترکیبات به عنوان بخشی از کار من است و همه را به صلح از ذهن من تصمیم به ماندن در خانه در تگزاس این هفته تا 14 روز گذشت از CPAC تعامل است.”

این سناتور در ادامه می گویند عمومی باید “در ادامه به درمان این بیماری به طور جدی و رانده شده توسط حقایق و علوم پزشکی”.

مریلند رویداد با حضور تعدادی از مقامات از جمله هر دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور – با این حال نه اعتقاد بر این است که در تماس با فرد آلوده که آزمایش مثبت در روز شنبه.

آنها پس از قرنطینه شده در نیوجرسی.

تعدادی از سیاستمداران در سراسر جهان قرارداد بسته اند این ویروس که تا کنون آلوده حدود 110.000 نفر کشته و بیش از 3,800 در سطح جهان است.

در ایران برخی از 10 درصد از قانونگذاران گزارش شده آلوده شده است به گزارش رسانه های دولتی با چندین – از جمله مشاور ارشد آیت الله خامنه ای – مرگ به عنوان یک نتیجه.

و در ایتالیا به سر ملت دومین حزب سیاسی نیکولا Zingaretti گفت که او تا به حال قرارداد این ویروس تایید در بیانیه ای که از او باقی خواهد ماند در قرنطینه.

نگرانی شد و همچنین بعد از اظهار نظر یک دانشجو که همکلاسی ملاقات کرده بود معاون رئیس جمهور مایک پنس قرار داده شد در قرنطینه. دبیر مطبوعاتی خود تاکید کرد که آقای پنس آمده بود به تماس مستقیم با دانش آموز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im