Coronavirus: جراح عمومی جروم آدامز می گوید Covid-19 و ‘پرل هاربر لحظه برای این نسل به عنوان مرگ و میر پیش بینی به سنبله به زودی

جراح عمومی هشدار داده است آمریکایی ها به آماده شدن برای “ما سخت ترین و غم انگیزترین هفته” را به عنوان ما پرانتز به صورت سنبله در coronavirus مربوط به مرگ و میر.

جروم آدامز گفته فاکس نیوز روز یکشنبه که “این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی توان ترجمه آن را به اتفاق می افتد در سراسر کشور است.”

ما در حال ورود به یک مهم دوره دو هفته ای برای مبارزه با ویروس و تقریبا جامع در سطح ایالت stay-at-home سفارشات در سراسر ایالات متحده و موج در hospitalisations و بیمارانی که نیاز به یک پشتیبانی زیر Covid-19 عفونت است.

یکشنبه, هشت متحده صادر نشده ایالت پناهگاه در محل اقدامات و یک تعداد انگشت شماری از کشورها لازم نیست که هر قرنطینه اقدامات در دولت و یا در سطوح محلی ایجاد یک درهم آمیخته پاسخ برای مبارزه با گسترش ویروس در حالی که برخی از مناطق را صادر دقیق تر “اجتماعی فاصله” تلاش.

دکتر Anthony Fauci که منجر کاخ سفید در واکنش به شیوع این هفته گفت که او “را درک نمی کند” چرا وجود ندارد ملی stay-در-خانه سفارش و یا حداقل چرا همه 50 ایالت نیست صدور سازگار سفارشات به طور همزمان وجود ندارد فدرال دستور.

جراح عمومی آدامز التماس کرد با فرمانداران به “به ما چه شما می توانید” اگر نه یک ماه یا بیشتر — stay-در-خانه اقدامات است.

او گفت: “ما یک هفته است. ما هر آنچه که شما می توانید به ماندن در خانه در این خصوص دشوار است زمانی که ما در حال رفتن به ضربه اوج ما در بعد از هفت تا 10 روز است.”

5 فروردین در سراسر کشور مرگ و میر از این ویروس رسیده بود حداقل 9,132 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. شده اند وجود دارد از 320,000 موارد تایید شده در ایالات متحده است.


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است که “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مرگ” در روزهای آینده و هفته.

در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز سه شنبه گفت: “این خواهد بود که احتمالا سخت ترین هفته این هفته و هفته آینده وجود خواهد داشت و بسیاری از مرگ و متاسفانه.”

پرسید که چرا رئیس جمهور که اعلام کرده است خود را یک “جنگ” رئیس جمهور در برابر “نامرئی دشمن” است که بیمار هزاران نفر از مردم آمریکا اعلام کرده است یک ملی stay-در-خانه سفارش جراح عمومی گفت که “فرمانداران هستند و به شدت محافظ از حق خود و به درستی قادر به تصمیم می گیرید چه بهترین” برای ایالات مربوطه می باشند.

فردا میزبان کریس والاس گفت: [فرانکلین دلانو روزولت] نمی بگو خوب, آن را به هر یک از دولت برای تصمیم گیری چه باید بکنید.’ او بسیج ملت است. … Coronavirus نمی رسمیت شناختن حقوق دولت را. آیا فدرال قیاس واقعا کار اینجا؟”

جراح عمومی آدامز گفت: “از یک ملی چشم انداز جراح عمومی است گفت: بدون توجه به جایی که شما هستند و در خانه بماند. … به ما چه شما می توانید بنابراین ما می توانیم این اوج و شروع به بیرون آمدن از طرف دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im