Coronavirus: آتی سهام جست و خیز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اروپا ممنوعیت سفر

آتی سهام با اشاره به ضرر و زیان بیشتر در بازارهای ایالات متحده پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در شیوع کروناویروس که به نظر می رسد نا امید سرمایه گذاران.

رئیس جمهور تهمت داد او را دوم تا کنون در زمان نخست آدرس به ملت از دفتر بیضی اعلام جارو ممنوعیت سفر.

ممنوعیت امر به اتباع خارجی سفر از منطقه ممنوع مگر اینکه آنها در نظر گرفته معاف. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بیضی آدرس دفتر DHS روشن حاکم نمی اعمال می شود به “قانونی ساکنان دائم (به طور کلی) فوری اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده و دیگر افرادی که مشخص شده در بیانیه”.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ممنوعیت سفر به صورت زنده از تلویزیون همراه با بودجه اضطراری برای تقویت اقتصاد ایالات متحده گفت: “این یک بحران مالی است. این فقط موقت لحظه ای از زمان که ما غلبه خواهد کرد و با هم به عنوان یک ملت و به عنوان یک جهان است.”

آتی برای شاخص S&P 500 به نقل از از دست دادن 0.4 درصد فقط قبل از تهمت صحبت از دفتر بیضی در 9pm EST به از دست دادن 3.3 درصد بعد از یک ساعت. آتی به صورت میانگین صنعتی داو جونز نشان می شد یک قطره از 3.5 درصد است.

کاهش در بازار آتی به دنبال تند ضرر و زیان به طور منظم در معاملات روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران به طور فزاینده ای نگران است که پاسخ از دولت و بانک مرکزی خواهد بود کافی برای جلوگیری از شیوع بیماری از شدت تأثیر اقتصاد جهانی است. داو افت 1,464 نقاط کشیده آن را 20 درصد زیر این رکورد در ماه گذشته و قرار دادن شاخص در بازار داشته باشد.

آقای ترامپ اعلام کرد اقدامات طراحی شده برای کاهش هزینه های اقتصادی از شیوع بیماری از جمله نامشخص کمک برای کارگران نهفته ویروس یک تاخیر در پرداخت مالیات برای برخی از افراد و کسب و کار و وام های کم بهره برای کسب و کارهای کوچک.

مگان گرین ارشد در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه گفت که او “جریان توسط این اقدامات است.”

این Asssociated مطبوعات و کارکنان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im