Coronavirus: Steph کاری میزبان های زنده مصاحبه با دکتر Fauci با هزاران نفر از بینندگان از جمله اوباما و جاستین بیبر

NBA تعطیل است اما این بدان معنا نیست که Steph کاری است که گرفتن یک استراحت.

پنج شنبه, طلایی رزمندگان امور خارجه ستاره میزبانی مصاحبه با موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci در Instagram زندگی می کنند که در یک نقطه به بیش از 50,000 بینندگان.

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز, livestream جذب سیاستمداران مشهور و ورزشکاران از جمله رئیس جمهور سابق باراک اوباما, جاستین بیبر و مشترک آقای کاری تیمی سابق Andre Iguodala و لئوناردو باربوسا.

Mr کاری و آقای Fauci مورد بحث همه گیر و مسائل اطراف گروه تجمعات مانند زمانی که رویدادهای ورزشی ممکن است رزومه – برگزار شد و یک جلسه پرسش و پاسخ.

آقای Fauci پاسخ پرسش از یک دفتر کوچک و نشسته زیر پلاستیکی کوچک حلقه بسکتبال.

Mr کاری از دکتر پرسید: هنگامی که مردم ممکن است قادر به بازگشت به رویدادهای ورزشی و چه معیارهای آنها با استفاده از تعیین آنچه به منزله یک محیط امن برای اجتماعات بزرگ.

“آنچه شما نیاز دارید این است که شما نیاز دارید برای دیدن مسیر منحنی شروع به پایین آمدن. ما دیده ایم که در چین آنها بالا رفت و پایین آنها شروع به بازگشت به برخی از زندگی عادی” آقای Fauci گفت. “بنابراین یک پاسخ مستقیم به سوال شما ما می توانید شروع به فکر کردن در مورد گرفتن به برخی از درجه ای از نرمال زمانی که این کشور به عنوان یک کل تبدیل شده است که گوشه ای و شروع به پایین آمدن. سپس شما می توانید با دقت اشاره کردن موارد خیلی بیشتر به راحتی از غرق شدن توسط موارد است که چه خبر است در شهر نیویورک است.”


Mr کاری گفت: میزبانی این مصاحبه را در امیدوار است که افراد جوان را تماشا و یادگیری در مورد این بیماری همه گیر.

پس از موارد شروع به ظاهر شدن در آمریکا گزارش می دهد که افراد جوان به عنوان مقاوم به ویروس همانطور که قبلا اعتقاد را آغاز کرده اند که در گردش یک واقعیت Mr Fauci مورد بحث در طول مصاحبه.

“آنچه ما در حال شروع به دیدن افرادی که در حال جوان, جوان, سالم, شدید که هیچ شرایط اساسی که در حال گرفتن به طور جدی بیمار است. آن را هنوز هم بسیار کوچک اقلیت اما این به آن معنا نیست که افراد جوان مثل خود شما باید بگویم “من به طور کامل معاف از هر گونه خطر ابتلا به طور جدی بیمار”,” Mr Fauci گفت.

دکتر در ادامه به توضیح است که این خطر است که چرا افراد جوان نیز نیاز به اجتماعی فاصله جدی است.

“شما می توانید تبدیل به وکتور یا حامل عفونت که در آن شما آلوده به شما احساس خوب و سپس شما سهوا و گناه تصویب آن را بر روی خود را پدر بزرگ یا مادر بزرگ خود را و یا عموی خود را که در شیمی درمانی برای سرطان,” او گفت:. “این چیزی است که ما باید مراقب باشید.”

Mr کاری تشویق کسانی که به اطلاعات و عبور آن به همراه دوستان و خانواده خود را.

“من از همه chiming چون من فکر می کنم این است که واقعا dope,” او گفت:. “من فکر می کنم همه ما نگاهی به برخی از این اطلاعات است که ما قصد داریم به شنیدن آن عبور کند به ما محافل داخلی و پس از آن که اطلاعات بریزد پایین به همه که شما می دانید چرا که اطلاعات قدرت است و این چنین به موقع مکالمه من فکر می کنم در شرایط از آنچه ما می توانیم انجام دهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de