Coronavirus: اسپانیا تلفات جهش توسط 324 در آن یکی از بزرگترین روز افزایش

تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اسپانیا شروع به پریدن کرد به 1,326 از 1,002 در کشور بزرگترین افزایش روزانه است.

با توجه به داده ها از وزارت بهداشت تعداد موارد ثبت شده در کشور افزایش یافت به 24,926 در روز شنبه از این رقم از 19,980 روز جمعه اعلام کرد.

اسپانیا دوم سخت ترین-آمار کشور در اروپا بعد از ایتالیا که گزارش شده بیش از 47,000 مورد تأیید و 4,032 مرگ و میر.

از آن پیشی گرفت و ایران به عنوان جهان سوم بدترین coronavirus زده کشور روز جمعه پس از چین و ایتالیا است. پایتخت مادرید ثبت کرده است تقریبا 9,000 موارد و 628 مرگ و میر.

چهره های جدید در می آیند پس از مقامات اسپانیایی روز جمعه گفت که آنها به نوبه خود یک مرکز کنفرانس در مادرید به یک غول بیمارستان نظامی برای coronavirus بیماران.

بیش از 1600 بیماران در سراسر کشور در واحد مراقبت های ویژه که مقامات اعتراف در محدودیت های خود را.

به گزارش رویترزدر مورد 5,500 تخت بیمارستان راه اندازی خواهد شد در داخل Ifema مرکز کنفرانس در پایتخت حومه به منظور کمک به مقابله با افزایش انتظار می رود در موارد.

بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمون یک کنفرانس خبری گفت: “سخت ترین روز های آینده در حال حاضر.”

ساکنان در اسپانیا شده اند تحت محدودیت در حرکت آزاد با اکثر مغازه ها بسته شد و برای تقریبا یک هفته در حال حاضر.


بیمارستان ها و خانه های سالمندان به شدت تیره و تار اما مقامات اعتراف است که آنها انتظار دارند عفونت به ادامه افزایش قبل از اقدامات خود را امیدوار-برای تاثیر و معکوس کردن روند.

در اوایل این هفته دولت اسپانیا مرزهای خود را بسته در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس. پرتغال نیز اعلام کرد بسته شدن مرز خود را با اسپانیا به گردشگران برای حداقل یک ماه, گزارش های محلی اسپانیا.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>