Coronavirus به شدت افزایش در ایتالیا; موارد افزایش از 3 به بیش از 200 در چند روز

http://www.washingtonpost.com/video/world/venice-cuts-carnival-short-over-coronavirus-spike-in-italy/2020/02/24/13916794-e240-4063-88df-ea2414a89f9e_video.html

رم — در یک دلسردکننده چهار روز طول coronavirus وارد شده با زور در ایتالیا با مورد شماره خونتان تقریبا ساعتی و ویروس پریدن از یک منطقه به بعد در سراسر کشور ،

و برای یک ملت مسابقه به قطعه با هم چگونه از آن اتفاق افتاد و چگونه برای جلوگیری از گسترش بیشتر حتی اساسی ترین سوالات را حس چالش: مقامات هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه این ویروس وارد شده در کشور است.

“به دنبال [patient zero] باعث می شود کمتر احساس روز به روز گفت:” Giulio Gallera بهداشت رئیس منطقه لومباردی که در آن اکثریت ایتالیا موارد قرار دارد.

ایتالیا تجربه — با بیش از 200 مورد تأیید و از دوشنبه و پنج مرگ و میر — نشان می دهد که چگونه این ویروس می تواند به لغزش بر روی یک قاره جدید کشف نشده تنها به پس از فوران به عنوان یک ناگهانی بحران آوردن با آن مزاحمت و ترس است که هنگامی که به نظر می رسید دور.

چهار روز پیش و ایتالیا تا به حال تنها سه مورد تأیید ویروس. در حال حاضر آن است که بزرگترین و شناخته شده شیوع در خارج از آسیا هل دادن جهان نزدیک به یک بیماری همه گیر است که در آن همه گیر در سراسر کشورهای مختلف و قاره ها در همان زمان.

Flavio Lo Scalzo

ایسنا

مردم با پوشیدن ماسک صورت سوار یک قطار پس از شیوع کروناویروس در میلان در فوریه. 24.

و اگر چه چین سعی در محدود کردن این ویروس را گسترش پرقدرت با کنترل در هوبئی استان ورود خود را در ایتالیا به ارمغان می آورد جدید عوارض تست اینکه آیا یک دولت دموکراتیک است که مایل به تحمیل خود را طولانی مدت محدودیت. پایدار شیوع همچنین انتظار می رود به برخورد یک ضربه به اقتصاد ایتالیا است که چهارمین در اروپا اما ضعیف توسط دو دهه از رکود است.

حاوی ویروس در شمال ایتالیا است که هیچ داده شده: میلان, این شهر نزدیک به وقوع است ایتالیا دوم-شلوغ ترین فرودگاه و راه آهن اتصالات در همه جهات از جمله ده ها تن از روزانه قطار با سرعت بالا به رم.

اگر ویروس گسترش در سراسر ایتالیا همسایه کشورهای اروپایی خواهد شد و در صورت فشار به دور از این قاره باز-مرز آرمان به نام امنیت. یا coronavirus خواهد شد تا پاپ در جای دیگر در سراسر این قاره به عنوان آن را در ایتالیا: بدون حد هشدار است. برخی عفونی-بیماری کارشناسان بر این باورند که این ویروس در حال حاضر در ایتالیا در هفته های انجام شده توسط یک یا چند نفر با اغماض علائم قبل از آن تشخیص داده شد.

Flavio Lo Scalzo

ایسنا

خالی خیابان پس از شیوع کروناویروس در میلان در فوریه. 24.

در روزهای اخیر ایتالیا درهم برای نزدیک کردن یک خوشه از شهرهای کوچک جنوب میلان, برخی از ابتدایی نقاط داغ. پلیس را راه اندازی ایستگاه های بازرسی در خارج از این مناطق و مردم تنها با اجازه مخصوص می توانید وارد کنید و یا خروج. تصویری از داخل آن شهرها را نشان می دهد تا حد زیادی خالی از مرکز شهر به جز گاه به گاه فرد راه رفتن سگ و یا جستجو برای یک مینی بازار برای خرید مواد غذایی. یک کلیسا که در آن مراسم برنامه ریزی شده بود اجازه داد تنها اعضای خانواده در داخل.

“تمام چیزهایی که شما استفاده می شود برای دیدن در فیلم هستند که به دور از ما در حال حاضر شما آنها را در اینجا گفت:” کارلو Benuzzi, 56, یک صاحب مغازه در مهر و موم کردن نقطه داغ شهر کدگنو که دوستان با یکی از ایتالیایی ها به قرارداد ویروس.

در یک بسته کلیسا در کدگنو کشیش بوده است برگزاری جرم خود را. اسقف نشین است دستور بسته شدن به صورت حداقل دو هفته پس از Fabrizio, گروهی کلیسا, سرپرست, ریخته آب مقدس را به یک بستر گل.

“جو بسیار وهم آور” گروهی گفت. “ما در حال تلاش نیست که اجازه دهید به جنون را نگه دارید. من بسیار کمی را به انجام است.”

در جای دیگر در سراسر شمال, بزرگ ترین گردهمایی بوده است به نام خاموش از مسابقات فوتبال به مدرسه و معلوم نیست برای چه مدت بسته خواهد آخرین. میلان را برجسته کلیسای جامع و خانه اپرا هم تعطیل, و, ونیز, کارناوال متوقف شد دو روز قبل از آن برنامه ریزی شده نتیجه گیری.

در صبح روز دوشنبه, ایتالیا شاخص سهام باز کردن 3.5 درصد به عنوان معامله گران نگران پایدار وقفه در بخشهای اقتصادی و صنعتی انجامید. به عنوان افراد آماده به سرپا ایستادن کردن فروشگاه های مواد غذایی برداشت شد خشک در میلان و مردم شتافت به حرکت شبیه چمچه زنی تا ماسک و ضد عفونی کننده دست.

“نیمی از ایتالیا در قرنطینه” یک تیتر در یکی از این کشور در روزنامه La Repubblica گفت: دوشنبه.

در پایتخت رم است که سه ساعت با قطار از میلان ادامه زندگی به صورت عادی و تنها تعداد کمی از مردم عینک ماسک.

اما برخی از مناطق در جنوب موظف است که مردم بازدید از مناطق شمالی گزارش به مقامات و یا ارسال به 14 روز در قرنطینه. کشورهای دیگر بودند در گارد خود را به عنوان به خوبی. یکشنبه شب با قطار رفتن را از طریق اتریش به ایتالیا شد به طور خلاصه متوقف در حالی که دو مسافر غربالگری شدند coronavirus و آزمایش منفی است. دوشنبه, یک هواپیما Alitalia برگزار شد تا در این کشور جزیره موریس به عنوان مقامات وجود درخواست شده است که تمام مسافران از لومباردی و ونتو یا بازگشت به خانه و یا موضوع را به قرنطینه.

برای ایتالیایی ها بخشی از چه چیزی ساخته شده است که این ویروس گسترش آنقدر آزار دهنده است که حس عدم اطمینان در مورد چگونه برای ایمن ماندن. مقامات صحبت در مورد موارد ظاهر که هیچ آشکار اتصال به افرادی که از چین و یا به مردم در حال حاضر آلوده.

در ابتدا مقامات ایتالیایی اعلام کرده بود استدلال که عفونت آغاز شده بود توسط یک تاجر در بازگشت از چین که در نوبت ملاقات با مردم در این نقطه داغ شهرهای جنوبی از میلان. اما تست پس از آن نشان داد که او تا به حال هرگز انجام این ویروس.

Flavio Lo Scalzo

ایسنا

ایتالیایی پرسنل امنیتی با پوشیدن ماسک صورت ایستاده در خارج از کلیسای جامع Duomo که بسته شد به دلیل شیوع کروناویروس در میلان در فوریه. 24.

حتی بدون شناسایی چگونه این ویروس شروع به ایتالیایی مقامات موفق به جلب بخشی از تصویر از, چگونه آن را ممکن است مخفیانه گسترش قبل از انفجار به مشاهده. یکی از اولین تشخیص موارد از 38 ساله زندگی می کند که در کدگنو حدود 40 مایلی جنوب شرقی میلان. معلوم نیست که قرارداد ممکن است ویروس اما با توجه به ایتالیا مقامات و رسانه های حساب او فعال و اجتماعی قبل از تب ضربه ملاقات با مردم در کافه ها و شرکت در حال اجرا حوادث از جمله نیمه ماراتن در حالی که بازدید از شهرهای نزدیک که در حال حاضر مهر و موم کردن.

به نوبه خود این ویروس پخش شد به همسر باردار خود و به یک شخص دونده. یک تعداد انگشت شماری از کارگران بهداشت در بیمارستان که در آن 38 ساله تحت درمان قرار گرفت همچنین آزمایش مثبت است.

“اولیه مشکوک به بیمار صفر بود نه واقعی بیمار صفر” گفت: کارلا Torti استاد بیماری های عفونی در Magna Graecia دانشگاه در کاتانزارو در جنوب منطقه کالابریا. “عفونت آمد از دیگر مردم ما را نمی دانم — شاید یک فرد که از چین است. من فکر می کنم بیشتر قابل توضیح است که یک فرد که از بومی کشور بود شناسایی و گسترش عفونت است.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de