Coronavirus: کنار ناو هواپیما برای بازگشت به دریا پس از تمام خدمه قرنطینه و کاپیتان اخراج

یک ناو هواپیمابر بود که کنار در گوام با توجه به شیوع کروناویروس در هیئت مدیره را به بازگشت به دریا در اواخر این هفته بالاخره بعد از پیاده مسافران آن توجه کنند.

نیروی دریایی کاپیتان کارلوس Sardiello روز دوشنبه گفت که این ناو یو اس اس تئودور روزولت را تنظیم بادبان با کاهش خدمه در حدود 3000 ترک باقی مانده 1,800 ملوانان در ساحل در قرنطینه.

بیش از 1000 ملوانان آزمایش مثبت برای coronavirus در کشتی بیش از دو ماه گذشته وادار کل خدمه به قرنطینه متناوب در شیفت قبل از اینکه مجاز به reboard.

“ما در آن زمان انتظار غیر منتظره و مقابله با آن است. هیچ خبر خوبی است. هیچ خبر بد. این Covid و ما آن را درک نمی کنند به طور کامل” سروان Sardiello گفت.

“ما در حال اجرا با توجه به طرح بازگشت به دریا و مبارزه از طریق ویروس است که یک بخشی از آن است.”

چهارده ملوان به تازگی آزمایش مثبت برای این بیماری تنها چند روز بعد از پاک شدن برای بازگشت به حامل و خواهد بود مجبور به ماندن در قرنطینه در کنار کسانی که آنها را به تماس با.

با توجه به ناشناس مقامات ایالات متحده به این کشتی انتظار می رود به ترک در چند روز آینده, اما سروان Sardiello نمی خواهد بحث در مورد جدول زمانی و یا برنامه ریزی شده ،

مقامات همچنین گفت که اگر همه چیز می رود به عنوان برنامه ریزی شده کشتی است مجموعه ای برای انجام عملیات نیروی دریایی در منطقه اقیانوس آرام برای برخی از زمان قبل از رفتن به سن دیه گو.

سروان Sardiello همچنین گفت که او نمی تواند با اطمینان بگوید اگر حامل خواهد بود قادر به انجام ماموریت های زیر آن دو-ماه شکست.


“آیا من باید یک توپ کریستال? من نمی. اما من فکر می کنم ما باید مجموعه شرایط را برای بالا احتمال موفقیت ما در حال رفتن به رفتن به دریا و انجام ماموریت ما,” او گفت:.

سروان Sardiello بود که ناگهان فرستاده شده به گرفتن دستور از کشتی در ماه آوریل پس از آن قبلی کاپیتان برت Crozier کار اخراج شد برای اصرار فرماندهان را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از ویروس پردازنده.

نیروی دریایی برتر افسر Adm مایک Gilday توصیه می شود که آقای Crozier بود دوباره پس از یک بررسی مقدماتی. اما نیروی دریایی تصمیم به انجام یک تحقیقات گسترده تر.

کشتی را به دریا اضافه شده مورد نیاز برای کمک به جلوگیری از شیوع بیماری مانند ماسک و تمیز کردن مداوم و اجتماعی فاصله.

“نیمی از خدمه خواهد من مطمئن هستم که خوشحال می شود فقط به بادبان مستقیم از صفحه اصلی به سن دیگو هنگامی که ما در حال آماده” کنترل کننده ترافیک هوایی 1st Class Daniel Wright گفت.

او افزود که برای برخی از ملوانان این ممکن است اولین یا آخرین اعزام بنابراین “قادر به پایان چیزی است که آنها آغاز شده در ژانویه — یک نقطه عطف برای همه ما برای شلیک است.”

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>