Coronavirus: کشتی که کاپیتان اخراج شد برای بالا بردن زنگ می بیند بیشتر عفونت

تعداد خدمه بر روی ناو یو اس اس تئودور روزولت که آزمایش مثبت برای coronavirus افزایش یافته است 13 درصد در 24 ساعت گذشته به 155 دو روز پس از این هواپیما حامل کاپیتان اخراج شد برای نگرانی در مورد شیوع بیماری در هیئت مدیره.

کاپیتان برت Crozier برطرف شد از دستور خود را پس از هشدار مقامات مافوق در مورد خطر Covid-19 پخش كردن, میان خدمه خود را – یک پیام بود که پس از آن به بیرون درز به سان فرانسیسکو کرونیکل.

او نوشت: “ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان.”

او افزود: “اقدام قاطع لازم است. از بین بردن اکثریت پرسنل از مستقر هسته ای آمریکا ناو هواپیمابر و جداسازی آنها را برای دو هفته ممکن است به نظر می رسد فوق العاده اندازه گیری.

“این یک خطر لازم. آن را قادر خواهد ساخت حامل و هوا بال برای بازگشت جریان به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که اطمینان از سلامت و ایمنی ما ملوانان. نگه داشتن بیش از 4000 زنان و مردان جوان در هیئت مدیره TR یک خطر غیر ضروری و معافیت ایمان با کسانی که ملوانان سپرده به مراقبت از ما.”

این اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly رها او را از وظایف خود را به عنوان یک نتیجه, گفت که او تا به حال نشان داده قضاوت ضعیف توسط گردش این یادداشت به 30 نفر است.

اما سروان Crozier داده شد ایستاده با خدمه اش که شعار می دادند نام خود را به عنوان او به سمت چپ کشتی برای آخرین بار در روز جمعه.

آقای Modly گفت: خبرگزاری رویترز که سروان Crozier هنوز هم می تواند در صورت اقدام انضباطی. بیش از 120 ، 000 نفر با امضای یک طومار خواستار بازگشت خود.

نوه بزرگ از رئیس جمهور تئودور روزولت برای آنها هسته ای-صفحه ناو هواپیمابر نام نوشت: در نیویورک تایمز که خود را متمایز نیا را تایید کاپیتان اقدامات.

پشم ونخ راه راه روزولت نوشت که در سال 1898 او جد در بر داشت خود را در همان موقعیت در طول یک تب زرد و مالاریا شیوع در کوبا که در آن او فرمانده داوطلبانه سواره نظام ساز و برگ به نام سواران خشن. روزولت نوشت: نامه ای به پس از جنگ خواستار عمل و رد شد یک مدال افتخار به عنوان یک نتیجه.

در op-ed جوانتر آقای روزولت می نویسد: “در این دوره زمانی که بسیاری از به نظر می رسد به جای مجمع تشخیص مصلحت نظام بیش از افتخار آن است که دلگرم کننده است که بسیاری از دیگران در حال نشان دادن شجاعت و بعضی حتی خطر زندگی خود را. تئودور روزولت در زمان خود انتخاب محترم ، کاپیتان Crozier انجام داده است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de