Coronavirus: کلانتر در شهرستان که در آن برای اولین بار ما Covid-19 مورد گزارش شده حاضر به اجرای stay-در-خانه سفارش

کلانتر یک Washington county, که در آن اولین مورد از coronavirus گزارش شده در ایالات متحده نیز اعلام کرد که او حاضر به اجرای stay-at-home سفارشات مجموعه توسط فرماندار.

Snohomish County Sheriff آدم Fortney به ظاهر در زمان به Facebook در روز سه شنبه را محکوم به ماندن در خانه و نظم در پاسخ به فرماندار جی Inslee را به روز رسانی در مورد دولت را مستند و مشخص شده یک طرح برای دوباره باز کردن اقتصاد است.

“او هیچ طرح است. او هیچ جزئیات. این به سادگی به اندازه کافی خوب نیست در زمانی که ما گرفته اند اقدامات شدید به تعلیق قانون اساسی و حقوق” آقای Fortney شروع در یک پست طولانی در آنچه به نظر می رسد کلانتر”s عمومی حساب.

پست توضیح داد که چگونه او فکر می کند که دولت باید با در نظر گرفتن یک “همه یا هیچ” رویکرد به خاموش کردن اقتصاد دولتی است.

“شاید آن زمان به صورت متعادل و معقول رویکرد با خیال راحت به اقتصاد ما در حال حرکت دوباره و اجازه می دهد کسب و کارهای کوچک به یک بار دیگر با ارائه یک درآمد برای خانواده های خود و صرفه جویی در کسب و کار خود را” پست بخوانید.

“اگر ما در حال رفتن به اجازه دولت به پیمانکاران و گلدان مغازه ها به ادامه زندگی را برای خود, خانواده, سپس آن زمان برای باز کردن این آزادی برای دیگر صاحبان کسب و کار کوچک است که به راحتی عامل در زمان آب و هوا.”

در سرپیچی از فرماندار کلانتر به نظر می رسد به طرح چگونه او مایل نیست به طور قانونی اجرای stay-در-خانه سفارش در این شهرستان است.

“همانطور که من قبلا اعلام شده من باید نه انجام هر گونه اجرای برای زمان اقامت در خانه سفارش دهید.

“من بر این باورند که جلوگیری از صاحبان کسب و کار به کار به کسب و کار خود و برای خانواده خود فراهم خودشو تحمیل بر ما حق زندگی آزادی و تعقیب خوشبختی” پس از گفت.


پست ادعا کرد که کلانتر نوشته بود بیشتر از آن حدود دو هفته پیش اما تصمیم به پرهیز از ارسال و سپس با توجه به “احترام به فرماندار” و “غلط امید”.

Sonohomish شهرستان برای اولین بار در آمریکا به گزارش coronavirus مورد زمانی که یک مرد آزمایش مثبت در 20 ژانویه.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 2,200 موارد تایید شده از رمان coronavirus در شهرستان با توجه به آمار از اسنوهومیش بهداشت منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات