Coronavirus: شارپ تلویزیون کارخانه repurposed به صورت ماسک به عنوان مردم با عجله به محافظت در برابر بیماری

تلویزیون کارخانه خواهد بود repurposed به فولاد ماسک صورت در میان افزایش coronavirus.

تعداد زیادی از مردم به دنبال به پوشیدن ماسک منجر به کمبود در بسیاری از نقاط جهان به طور بالقوه باعث ایجاد مشکلات برای کسانی که حرفه ای بهداشت و درمان و دیگران که با تکیه بر آنها.

شرکت شارپ اعلام کرد با استفاده از یک گیاه در ژاپن است که به طور معمول باعث می شود صفحه نمایش برای تولید تا 500,000 ماسک در روز است.

الکترونیک نمایش به طور کلی ساخته شده در آنچه که به نام “germ-free” گیاهان به خاطر کیفیت ساخت آنها را در یک مکان ایده آل برای ماسک-ساخت.

این می آید به عنوان مقامات در محکوم کردن کسانی که بی ارزش خرید ماسک میان هشدارهای بیش از عواقب ناخواسته از جوراب زنانه ساقه بلند در آنها.

“به طور جدی مردم — توقف خرید ماسک!” گفت: جروم Adams, جراح کل ایالات متحده در توییتر. “آنها موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

ژاپنی ها طولانی فرسوده ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش سرماخوردگی یا کاهش آلرژی و عملی است که رشد گسترده تر از شیوع اخیر از رمان کروناویروس که باعث این بیماری شناخته شده به عنوان Covid-19.

تیز و متعلق به Hon Hai Precision Industry Company, همچنین شناخته شده به عنوان FoxConn از تایوان گفت: ماسک تولید در Mie Prefecture کارخانه شروع خواهد شد در پایان ماه مارس.

تیز مستقر در اوزاکا ژاپن در بیانیه ای گفت: این امید به کمک به جامعه با ساخت ماسک.

قیمت های خود را از کانال های فروش و جزئیات دیگر هنوز بلاتکلیف هستند آن را گفت.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de