Coronavirus: Self-قرنطینه خانواده دوری به عنوان همسایه تماس 911 در آنها

کالیفرنیا خانواده خود در قرنطینه بیش از coronavirus پس از سفر به چین خود را پیدا کرده اند دوری و حتی تا به حال پلیس به نام بر روی آنها.

امی دنگ و هشت سال دختر قدیمی, گل افتاب گردان, هیچ نشانه ای ندارند اما پس از سفر به دیدار خانواده در گوانگژو بیش از سال نو چینی آنها در قرنطینه نظارت توسط مقامات محلی در سانتا رزا شرق خلیج تایمز گزارش.

Ms دنگ بسته شده است تا طب سوزنی و طب گیاهی تمرین با یک همسایه مستاجر حتی اجازه می دهد خود را از طریق به اشتراک گذاشته لابی برای انتخاب کنید تا سوابق مشتری برای ترس از ویروس.

دیزی شده است در خانه درس به مدت دو هفته و از دست رفته دیدن دوستان مدرسه اش که FaceTime به ماندن در تماس است.

Ms دنگ گفته او “نا امید و عصبانی و ناراحت”.

“من استفاده می شود به فکر می کنم من یک زن قوی, اما در برخی از نقطه من احساس می کنم فقط شکننده است.”

آن شده است یک چند سال برای کارشناسی ارشد دنگ و خانواده اش. در سال 2017 را از دست داده و خانه و کارخانه شراب سازی و گربه در Tubbs آتش; در اکتبر پدربزرگ و مادر بزرگ در گذشت و در ماه نوامبر Ms دنگ و شوهرش طلاق گرفته است.

در حال حاضر آنها پیدا کردن خود را در وحشت بیش از coronavirus و احساس رانده شدگان.

چارلز Johnston, Ms دنگ سابق, شوهر, توصیف کرده است این وضعیت به عنوان “bizonkers”.

زن و شوهر باید از هم جدا زندگی می کردند پس از طلاق با آقای جانستون کار بر روی بازسازی کارخانه شراب سازی. دیزی با او زندگی می کند و به این ترتیب خانواده است بنابراین نظارت در هر دو سونوما و ناپا شهرستانهای استان است.

پلیس به نام همسایه را دیدم که دیزی به آقای جانستون و نگران است که او ممکن است به گسترش این بیماری است. Ms دنگ گفت: از لحظه ای که: “همه از این است که بیش از حد برای من.”

آقای جانستون بود در سفر به چین اما مرتب خود را به خانه سفر به سان فرانسیسکو از طریق سئول و استقبال آنها را با یک آغوش بزرگ.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) طبقه بندی Ms دنگ و دختر خود را در “خطر متوسط” به سادگی از آنجا که آنها در سرزمین اصلی چین است. آنها شناخته شده اند که در تماس با هر بیمار مردم بودند و 600 مایل از ووهان مرکز شیوع.

CDC توصیه کرده است اجتناب از فضاهای عمومی و فعالیت های و تمرین “اجتماعی فاصله”.

هر دو گل افتاب گردان و Ms دنگ باید خود را برای نظارت بر دما و گزارش هر گونه علائم دو بار در روز. آقای جانستون در نظر گرفته نمی شود و در معرض هیچ قرنطینه محدودیت و یا گزارش تعهدات. خود را قرنطینه پایان دوره 18 فوریه است.

از روز شنبه شده اند وجود دارد 73,451 موارد مستند از coronavirus 98 درصد در سرزمین اصلی چین و 1,875 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>