Coronavirus: دوم کشنده تر می تواند موج ضربه اروپا در زمستان متخصص هشدار

اروپا باید آماده برای یک مرگبارتر موج دوم coronavirus این پاییز و زمستان پیشرو سازمان بهداشت جهانی رسمی هشدار داده است.

انگلستان و کشورهای آمریکای جنوبی را “باید هوشیار باشند” با وجود کاهش تعداد مرگ و میر و عفونت بیش از هفته های اخیر گفت: دکتر هانس Kluge.

وی با اشاره به ظهور خوشه از موارد جدید در مکان های که در آن ویروس ظاهرا ناپدید شد — چنین به عنوان اصلی کانون ووهان و در کره جنوبی.

“من بسیار نگران در مورد دو موج,” او در مصاحبه با دیلی تلگراف. “در پاییز ما می تواند موج دوم Covid و یکی دیگر از آنفلوانزای فصلی و یا سرخک است.”

Dr Kluge که با مدیر منطقه ای اروپا خواست سازمان ملل را فراهم کند از این بیماری همه گیر برای تقویت بهداشت عمومی سیستم است.

این باید شامل ظرفیت سازی در بیمارستان و مراقبت های اولیه و واحد مراقبت های ویژه و انجام گوشیهای تماس با ردیابی و آزمایش مانند سنگاپور ،

“سنگاپور و ژاپن درک اوایل که این زمان برای جشن آن را در یک زمان برای آماده سازی گفت:” دکتر Kluge.

“این چیزی است که کشورهای اسکاندیناوی انجام می دهند — آنها نمی رد موج دوم. اما امیدوارم که از آن خواهد شد ترجمه شده و آنها می توانند به پرش بر روی آن به سرعت.”

Dr Kluge گفت: عمومی رفتار خواهد بازی یک بخش کلیدی در “نگه داشتن این ویروس در خلیج” را به عنوان بسیاری از کشورها شروع به استراحت خود را مستند محدودیت.

“ما در حال حاضر در یک چنگال در جاده ها — که در آن ما و اعمال و رفتار فردی را تعیین می کند که مسیر ما را دنبال کنید,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

“اورژانس خستگی را تهدید می کند گرانبها دستاوردهای ما در برابر این ویروس. گزارش بی اعتمادی در مقامات و توطئه تفکر در حال بارگیری در برابر حرکات فیزیکی, فاصله, دیگر مردم رفتار بیش-با احتیاط.


“رفتار ما امروز را تنظیم کنید البته برای این بیماری همه گیر. به عنوان دولت لغو محدودیت, شما, مردم بازیگران اصلی.”

آن را زیر یک هشدار از انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin در اوایل این ماه که این ویروس می تواند به سرعت و خارج از کنترل دوباره.

“این کاملا قابل قبول برای موج دوم به واقع بود شدید تر از آن است که اگر نه کاهش” او گفت: به عنوان مثال از سال 1918 آنفولانزای همه گیر هنگامی که انگلستان و ولز شاهد سه موج اصلی این بیماری در تابستان, پاییز و زمستان. دوم شد و تا کنون مرگبارترین سه است.

Dr Kluge همچنین هشدار داد که کاهش از شیوع این بیماری در بریتانیا و دیگر نقاط این معنی نیست که همه گیر شد و به پایان آمدن به عنوان مرکز ثقل در اروپا معطوف به کشورهای شرقی از روسیه, اوکراین, بلاروس و قزاقستان .

“برخی از کشورها گفت: “ما نه مانند ایتالیا’ و سپس دو هفته بعد رونق!” او اضافه شده است. “ما باید بسیار مراقب باشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>