Coronavirus بازگشایی اروپا عصبانی تقسیم

اما در این مرحله هنوز هم تنها به طور موقت. هر زمان که این بیماری همه گیر عبور کشور ظهور خواهد کرد خود را با اقتصاد ویران عدم اطمینان موجب ترس سرمایه گذاران بیکاری خونتان و بدهی بالا رفتن سرسام آور. این به طور گسترده ای تمسخر اقدامات ریاضت از دوره قبل در حال حاضر خودکشی سیاسی برای سیاست گذاران است. بیشتر محرک — نزدیک به مقیاس از 2 تریلیون دلار در حال حاضر صرف شده توسط ایالات متحده مورد نیاز خواهد بود.

برای انجام این کار نه همه گیر-ضربه دولتها در منطقه یورو — رهبری و ایتالیا و اسپانیا و فرانسه — پیشنهاد مشترک اوراق قرضه صدور که ترکیب اوراق بهادار از کشورهای مختلف اروپایی. “بدهی خواهد بود mutualized و نشستن در هر کشور ترازنامه و بودجه هزینه خواهد بود پایین تر از آن خواهد بود برای بسیاری از بسیار مدیون دولت” توضیح Pierre Briancon در بارون. “درآمد حاصل خواهد بود در میان اعضای منطقه یورو با توجه به نیاز واقعی خود را.”

این “coronabonds” را به عنوان آنها شده اند مارک قرار شد یک ابزار وحدت در یک زمان از قاره بحران است. به جای آلمان و هلند و اتریش و فنلاند — دوبله در رسانه ها به عنوان “صرفه چهار” — به ضرب گلوله آنها را از پا در پنج شنبه, مخالفت گسترده ساختاری تجهیز نشدن این امر مستلزم و irked نیاز به پرتاب در بسیاری خود را با کشورهای آنها نمایش به کمتر آمادگی برای بار مشکل است.

“این امر به این معنی است که شما را در عبور از خط مرزی به منطقه یورو است که بیش از یک انتقال اتحادیه از این پیش بینی توسط سازندگان آن” مرکز-راست نخست وزیر هلند گفت. “من نمی توانم پیش بینی هر گونه شرایطی که در آن ما خواهد تغییر آن موقعیت است.”

Rutte وزیر امور مالی Wopke Hoekstra حتی پیشنهاد کرد که بروکسل باید بررسی چرا برخی از کشورهای دیگر ممکن است از نظر مالی قادر به آب و هوا تاثیر بیماری همه گیر. مقامات در اسپانیا و پرتغال پشت این استدلال که Hoekstra رویکرد بود “بی معنی” و “منفور.”

اسپانیا وزیر خارجه Arancha گنزالز توییتی که E. U. عضو متحده تمام شد در همان قایق “با هم” حال “ضربه غیر منتظره یخ” و که در حال حاضر زمان برای بحث در مورد که می شود اول و دوم-بلیط کلاس.

اما نارضایتی از دهه گذشته هنوز معطل. “این تف به بازگشایی درد زخم است. در مراحل اولیه بحران منطقه یورو هلندی در میان بسیاری آوازی مخالفان اولیه یونانی ‘نجات’ و خواستار سخت گیرانه ریاضتی در بازگشت برای وام اضطراری” نوشته دیوید آدلر و جروم Roos در گاردین. “سابق هلندی وزیر دارایی Jeroen Dijsselbloem به دست آورد گسترده بد نامی برای خود پنی-جوانه در مذاکرات بدهی یونان در یک نقطه ظاهر می شود به نشان می دهد که جنوب اروپا همسایگان تلف شده بود پول خود را در” مشروبات الکلی و زنان است.'”

اما در حال حاضر بحران استدلال بنیامین حداد از شورای آتلانتیک است نه مانند قبل برای آنهایی دو دلیل کلیدی. “اولین خارجی طبیعت از شوک موثر بر هر کشور است. هیچ یک کشور می تواند برای بد بودجه مدیریت,” او گفت: امروز جهان بینی. “بعلاوه استراتژیک زمینه به طور چشمگیری تغییر: در این زمان ایالات متحده آمریکا است که منجر به یک واکنش بین المللی و چین استبدادی مدل قاطعانه تر هر دو در داخل E. U. و در آن محله است.”

“این تصویر که ایتالیایی ها به هلند بوده است به شدت آلوده در فقط چند روز” نخست وزیر سابق ایتالیا انریکو لتا گفت: روزنامه هلندی De Volkskrant.

فعلی اختلاف است و در عین حال تصویر دیگری از فلسفی تقسیم بر آینده پروژه اروپایی. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی یکی از بلندترین صداها برای ایران و اروپا منجر شده است این اتهام به دنبال ساخت نهادهای اروپایی که می توانست گسترده تر قدرت برای رسیدگی به بحران مانند بیماری همه گیر.

این coronabonds نوشت اقتصاددان فیلیپ Legrain را “به منطقه یورو بیشتر جغرافیای سیاسی رسیدن و ارائه محافظت بیشتر در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از تسلط دلار آمریکا برای مضر سیاسی به پایان می رسد.” آن را نیز ثابت کند که “همبستگی اروپایی وجود دارد” با توجه به Legrain.

“نگرانی من این است که این بیماری از هر انسان برای خود” پاکسازی گفت: در مصاحبه با رسانه های خبری بیش از آخر هفته. “اگر ما نمی همبستگی و ایتالیا و اسپانیا و یا دیگران قادر خواهد بود برای گفتن به خود و شرکای اروپایی: کجا بودی زمانی که ما در خط مقدم? من نمی خواهم این خودخواه و تقسیم اروپا است.”

گزیدگی توسط منطقه واکنش Hoekstra اذعان کرد در روز سه شنبه است که او ممکن است نشان داده اند “بیش از حد کمی دلسوزی” برای خود شرکای اروپایی به جنوب. اما در حالی که او گفت: هلند را در “بیش از سهم عادلانه خود را” در برخی از اروپایی آینده برنامه حمایت از آن را نمی خواهد به بازگشت بدهی های در سطح قاره.

“در مورد coronabonds یا یوروباندز و یا هر آنچه در آن نامیده می شود که فقط محتاطانه; آن را یک راه حل برای یک مشکل که وجود ندارد در حال حاضر,” او گفت:.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>