امریکا موش ها تبدیل شده اند تا از جان گذشته در میان شیوع کروناویروس که جنگ در حال شکستن در میان صفوف خود و برخی گرفته اند به آدم خواری برای زنده ماندن ،

بسیاری از فکر می کنم رفتار شده است آورده اجتماعی فاصله اقدامات اجرا به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس در آمریکا.

هزاران نفر از غیر ضروری کسب و کار در سراسر این کشور مجبور شده اند به نزدیک رمان coronavirus همه گیر از جمله رستوران ها و کافه ها قطع جوندگان اصلی عرضه مواد غذایی و وادار کردن مردم به حالت زنده ماندن ،

“یک رستوران همه از ناگهانی بسته می شود در حال حاضر که اتفاق افتاده است توسط هزاران نفر در نه فقط در شهر نیویورک اما ساحل به ساحل و در سراسر جهان و آن دسته از موش ها که زندگی در آن رستوران جایی در این نزدیکی هست و شاید برای دهه ها با داشتن نسل از موش ها که وابسته به آن رستوران غذا خوب زندگی است و دیگر کاری برای آنها و آنها فقط باید یک زن و شوهر از گزینه های” بابی Corrigan, یک شهری rodentologist گفت NBC News.

برای کسانی که با تکیه بر این شهری, منابع تغذیه, تغییر در آب و هوا به عنوان یک نتیجه از این ویروس مجبور است بسیاری از اعضای این گونه به اقدامات شدید.

به گفته کارشناسان این چند گزینه که موش را در دسترس آنها عبارتند از: آدم خواری موش جنگ و حامی.

“این درست مثل ما دیده ایم در تاریخ بشریت که در آن مردم سعی کنید به بیش اراضی و آنها را با ارتش و ارتش و مبارزه با مرگ به معنای واقعی کلمه برای کسانی که قصد تسخیر زمین. و این چیزی است که اتفاق می افتد با موش,” او گفت:. “یک ارتش جدید از موش ها در آمده و هر کدام ارتش قوی ترین موش در حال رفتن به تسخیر آن منطقه است.”

اما حتی بیشتر از جان گذشته از مستعمرات آدم خواری نیز در منو است.

“آنها پستانداران درست مثل من و شما و هنگامی که شما واقعا گرسنه, شما در حال رفتن به همان عمل — شما در حال رفتن به عمل بسیار بد معمولا” او گفت:. “پس این موش ها در حال مبارزه با یک دیگر در حال حاضر بزرگسالان, قتل دختر جوان در لانه و cannibalising نوزادان.”

ویروسی گرفته شده در نیواورلئان و ارسال شده در مارس نشان داد swarms از موش بیرون آمدن به خیابان باز برای پیدا کردن غذا.


“آنچه که ما را دیده است این شیوه رانندگی ما جوندگان دیوانه” نیواورلئان شهردار LaToya Cantrell گفت: در یک کنفرانس خبری در ماه مارس با توجه به تیوی New York Post.

صحبت کردن به NJ.com آقای Corrigan هشدار داد که ساکنان باید مراقبت برای جلوگیری از هجوم ناامید جوندگان در خانه های خود.

“ما نمی خواهیم کسانی که حیوانات در آپارتمان و خانه رستوران و یا فروشگاه های مواد غذایی از آنجا که شما را تا پایان بازی بیماری قرعه کشی در صورتی اتفاق می افتد که” آقای Corrigan گفت. “شما نمی خواهید کسی از آن 55 بیماری است.”

Ms Cantrell ابراز نگرانی برای بی خانمان جمعیت این شهر گیر در خیابان در میان هجوم.

“و چه جوندگان انجام آنها را پیدا کنید و آنها را برای پیدا کردن آب است. قرار می دهد که ما بی خانمان در خیابان در وخیم تنگه وخیم است. و به همین دلیل من خیلی لیزر متمرکز بر روی آن راست, در حال حاضر,” او گفت:.

آقای Corrigan مطمئن باشید مردم که همه مناطق به صورت هجوم در همان سطح به عنوان نیواورلئان.

“این است که نمی توان یک مورد که در آن همه ناگهانی موش ها در حال انجام تهاجم همه جا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات